به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکرالله سلمان زاده امروز یک شنبه سوم اسفند ماه ۹۹ در خصوص آخرین آمار ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در محدوده فعالیت تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به شناسایی 151 مورد جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: از این تعداد 29 بیمار مربوط به آبادان، دو بیمار از خرمشهر و 120 بیمار از شادگان گزارش شده است.

او با اشاره به اینکه از 151 مورد جدید 143 بیمار به صورت سرپایی ویزیت شدند، افزود: 24 بیمار از آبادان، دو بیمار از خرمشهر و 117 بیمار شادگان به صورت سرپایی ویزیت شدند و پنج بیمار از آبادان و سه بیمار از شادگان نیز با تشخیص پزشک بستری شدند.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان در پایان با بیان اینکه متاسفانه طی 24 ساعت گذشته یک بیمار فوتی کرونایی از آبادان داشتیم، بیان کرد: طی شبانه روز گذشته 45 نفر بستری و 17 نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند. همچنین کل موارد مثبت بستری در حال حاضر 178 نفر است.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشکده که مربوط به روز شنبه، دوم بهمن ماه ۹۹ می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی 183 مورد جدید در ۲۴ ساعت قبل از آن و 161 موارد مثبت کل بستری ها بوده است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: