به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکرالله سلمان زاده امروز سه شنبه پنجم اسفند ماه ۹۹ در خصوص آخرین آمار ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در محدوده فعالیت تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به شناسایی 212 مورد جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: از این تعداد 59 بیمار مربوط به آبادان، 46 بیمار از خرمشهر و 107 بیمار از شادگان گزارش شده است.

او با اشاره به اینکه از 212 مورد جدید 195 بیمار به صورت سرپایی ویزیت شدند، افزود: 54 بیمار از آبادان، 44 بیمار از خرمشهر و 97 بیمار شادگان به صورت سرپایی ویزیت شدند و پنج بیمار از آبادان، دو بیمار از خرمشهر و 10 بیمار از شادگان نیز با تشخیص پزشک بستری شدند.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان در پایان با بیان اینکه متاسفانه طی 24 ساعت گذشته یک بیمار فوتی کرونایی از شادگان داشتیم، بیان کرد: طی شبانه روز گذشته 51 نفر بستری و 26 نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند. همچنین کل موارد مثبت بستری در حال حاضر 169 نفر است.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشکده که مربوط به روز یکشنبه، سوم بهمن ماه ۹۹ می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی 151 مورد جدید در ۲۴ ساعت قبل از آن و 178 موارد مثبت کل بستری ها بوده است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: