به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکرالله سلمان زاده امروز جمعه هشتم اسفند ماه ۹۹ در خصوص آخرین آمار ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در محدوده فعالیت تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به اینکه طی 24 ساعت گذشته از 437 نفر نمونه گیر انجام شد که تست 189 نفر مثبت اعلام شد، اظهار کرد: از این تعداد 65 بیمار مربوط به آبادان، 48 بیمار از خرمشهر و 76 بیمار از شادگان گزارش شده است.

او با اشاره به اینکه از 189 مورد جدید 162 بیمار به صورت سرپایی ویزیت شدند، افزود: 51 بیمار از آبادان، 40 بیمار از خرمشهر و 71 بیمار شادگان به صورت سرپایی ویزیت شدند و 14 بیمار از آبادان، هشت بیمار از خرمشهر و پنج بیمار از شادگان نیز با تشخیص پزشک بستری شدند.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان در پایان با بیان اینکه متاسفانه طی 24 ساعت گذشته یک بیمار فوتی کرونایی از آبادان داشتیم، بیان کرد: طی شبانه روز گذشته 38 نفر بستری و 21 نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند. همچنین کل موارد مثبت بستری در حال حاضر 183 نفر است.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشکده که مربوط به روز پنج شنبه، هفتم اسفند ماه ۹۹ می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی 214 مورد جدید در ۲۴ ساعت قبل از آن و 177 موارد مثبت کل بستری ها بوده است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: