به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکرالله سلمان زاده امروز دوشنبه یازدهم اسفند ماه ۹۹ در خصوص آخرین آمار ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در محدوده فعالیت تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به اینکه طی 24 ساعت گذشته از 407 نفر نمونه گیر انجام شد که تست 184 نفر مثبت اعلام شد، اظهار کرد: از این تعداد 65 بیمار مربوط به آبادان، 66 بیمار از خرمشهر و 53 بیمار از شادگان گزارش شده است.

او با اشاره به اینکه از 184 مورد جدید 164 بیمار به صورت سرپایی ویزیت شدند، افزود: 51 بیمار از آبادان، 61 بیمار از خرمشهر و 52 بیمار شادگان به صورت سرپایی ویزیت شدند و 14 بیمار از آبادان، پنج بیمار از خرمشهر و یک بیمار از شادگان نیز با تشخیص پزشک بستری شدند.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان در پایان با بیان اینکه متاسفانه طی 24 ساعت گذشته دو بیمار فوتی کرونایی از آبادان و شادگان داشتیم، بیان کرد: طی شبانه روز گذشته 45 نفر بستری و 38 نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند. همچنین کل موارد مثبت بستری در حال حاضر 201 نفر است.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشکده که مربوط به روز یکشنبه، نهم اسفند ماه ۹۹ می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی 99 مورد جدید در ۲۴ ساعت قبل از آن و 199 موارد مثبت کل بستری ها بوده است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: