به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، تیم فوتبال فولاد خوزستان از هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر بیستم فوتبال باشگاه های کشور امروز یازدهم اسفند ماه جاری میزبان تیم ذوب آهن اصفهان بود که در نهایت توانست مهمانش را با یک گل شکست دهد.

تیم فولاد خوزستان از پانزده دیدار قبلی خود پنج برد، هشت تساوی، دو باخت و 23 امتیاز کسب کرده بود و برای حفظ جایگاه خود در بالای جدول به دنبال کسب ششمین برد این فصل بود.

شاگردان نکونام از همان دقایق ابتدایی حریف خود را تحت فشار قرار دادند و رقابت جذابی را به نمایش گذاشتند تا اینکه در دقیقه 15 ساسان انصاری در یک ضد حمله از وسط زمین با ارسال پاسی زیبا به آیاندا پاتوسی، این بازیکن آفریقایی صاحب موقعیت شد و پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و با یک شوت حساب شده توپ را از سمت راست شهاب گردان وارد دروازه کرد و اولین گل این دیدار را به ثمر رساند. در ادامه هر دو تیم موقعیت هایی را بر روی دروازه های یکدیگر ایجاد کردند که سهم فولاد بیشتر بود اما منجر به گل نشد تا فولاد با یک گل برنده از نیمه اول به رختکن برود.

نیمه دوم این دیدار دو تیم پایاپای پیش رفتند و صاحب موقعیت هایی شدند اما منجر به گل نشد تا این دیدار با برد یک بر صفر خانگی فولاد به پایان برسد.

در همین راستا جواد نکونام در این دیدار محسن فروزان، موسی کولیبالی، عارف آقاسی، مجتبی نجاریان(75 صالح حردانی)، وحید حیدریه، زبیر نیک نفس(75 احمد عبدالله زاده)، محمد میری(92 میلاد بدرقه)، آیاندا پاتوسی(75 صابر حردانی)، ساسان انصاری، فرشاد احمدزاده(83 محمدرضا عباسی) و لوسیانو پریرا را برای رقابت با ذوب آهن انتخاب کرده بود.

همچنین سید مجتبی حسینی در این دیدار ترکیب شهاب گردان، وحید محمدزاده، سیدعبدالله حسینی، مسعود ابراهیم زاده، قاسم حدادی فر، میلاد جهانی(83 ایوان مارکوویچ)، فرشاد محمدی مهر، محمد سلطانی مهر(74 حسین شنانی)، مجتبی حق دوست، رضا محمودآبادی و پیمان رنجبر را برای رقابت با تیم فولاد ارنج کرده بود.

قضاوت این دیدار بر عهده اشکان خورشیدی با کمک های علیرضا ایلدرم، مهدی عالیقدر و اسماعیل احمدی است و حیدر شکور نیز نظارت این دیدار را بر عهده دارد.

در این دیدار وحید محمدزاده از ذوب آهن با دریافت دو کارت زرد در دقایق 34 و89 اخراج شد همچنین لوسیانوپریرا در دقیقه 94 کارت زرد داور را دریافت کرد.

تیم فولاد خوزستان در حال حاضر با 26 امتیاز در رده چهارم و تیم ذوب آهن اصفهان با 11 امتیاز در رده چهاردهم لیگ برتر بیستم قرار دارند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: