به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکرالله سلمان زاده امروز پنج شنبه چهاردهم اسفند ماه ۹۹ در خصوص آخرین آمار ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در محدوده فعالیت تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به اینکه طی 24 ساعت گذشته از 389 نفر نمونه گیر انجام شد که تست 178 نفر مثبت اعلام شد، اظهار کرد: از این تعداد 57 بیمار مربوط به آبادان، 64 بیمار از خرمشهر و 57 بیمار از شادگان گزارش شده است.

او با اشاره به اینکه از 178 مورد جدید 153 بیمار به صورت سرپایی ویزیت شدند، افزود: 14 بیمار از آبادان، 50 بیمار از خرمشهر و 60 بیمار شادگان به صورت سرپایی ویزیت شدند و 9 بیمار از آبادان، چهار بیمار از خرمشهر و هفت بیمار از شادگان نیز با تشخیص پزشک بستری شدند.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان در پایان با بیان اینکه متاسفانه طی 24 ساعت گذشته سه بیمار فوتی کرونایی از خرمشهر داشتیم، بیان کرد: طی شبانه روز گذشته 49 نفر بستری و 38 نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند. همچنین کل موارد مثبت بستری در حال حاضر 226 نفر است.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشکده که مربوط به روز چهارشنبه، سیزدهم اسفند ماه ۹۹ می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی 220 مورد جدید در ۲۴ ساعت قبل از آن و 223 موارد مثبت کل بستری ها بوده است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: