به گزارش خبرنگار برنا از مسجدسلیمان، داریوش یزدی سرمربی نفت مسجدسلیمان امشب در نشست خبری پیش از دیدار تیمش از هفته هفدهم رقابت ای لیگ برتر باشگاه های کشور که قرار است فردا از ساعت 15 به میزبانی تیم سایپا برگزار شود، با بیان اینکه قبل از هر صحبتی وظیفه خودم می دانم که از کادر درمان و مدافعان سلامت به ویژه در این روزهای حساس کرونایی تشکر کنم، اظهار کرد: می‌دانیم رقابت سختی با سایپا داریم. سایپا یکی از تیم‌های خوب و جوان لیگ است. فردا نشان می دهیم تیم آماده‌ای هستیم. اما دیداری سختی با حریف‌مان داریم و امیدواریم برنامه‌های‌مان را به نمایش بگذاریم و کیفیت خودمان را ارایه دهیم.

او در خصوص دیدار هفته گذشته نفتی‌ها مقابل تراکتور، گفت: در آن مسابقه داور یک اشتباه مهلک انجام داد و وقتی بعد از رقابت تصاویر تلویزیونی را دیدیم، افسوس خوردیم چون می‌توانستیم جلوی تراکتور ۳ امتیاز را کسب کنیم و اشتباه داور به ضرر ما شد. داوران ما همه با شرف هستند اما انتظارمان این است که در نیم فصل دوم که بسیار فشردگی وجود دارد و همه به دنبال رسیدن به اهداف‌شان هستند، داوران آماده تر باشند و حواسشان بیشتر جمع باشند چون کوچک ترین اشتباه باعث لطمه‌های زیادی به تیم‌ها می‌شود.  

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان این‌که ما جوان هستیم و داریم کارمان را انجام می‌دهیم، افزود: کوچک ترین اشتباه داوری به ما لطمه می‌زند. تیم ما مثل بقیه تیم‌ها نیست چون پشتیبانه ما خیلی کم است و در این مدتی که در نفت هستم به خوبی این مساله را متوجه شدم اما امیدوارم تیم‌ها لطمه نخورند و هر کسی با توانایی خودش مسیرش را طی کند.

یزدی در پاسخ به این سوال که چرا نفتی‌ها پنج مسابقه است که پیروزی نداشته‌اند، بیان کرد: فوتبال یک قانون نانوشته در نتیجه‌اش دارد و نمی‌توانید پیش بینی کنید. من فقط می‌توانم قول دهم که هم‌ قسم و آماده هستیم که تلاش کنیم و کیفیت خوب‌مان را نمایش دهیم و همچنین نمی‌توانیم بگوییم چون سایپایی‌ها کم گل زده‌اند در این دیدار هم به همین صورت است. آمادگی داریم که با آن‌ها مقابله کنیم راهکارهایی داریم که در دیدار فردا به نمایش می‌گذاریم.

او با بیان اینکه نگرانی بزرگی برای نفت وجود دارد، اضافه کرد: پنجره نقل و انتقالات تیم بسته است. اما مدیریت باشگاه قول‌هایی داده‌اند که امیدواریم انجام شود. به مدیریت‌مان ایمان داریم چون صادق و با تلاش هستند. امیدواریم مشکلات حل شود البته کل ایران درگیر مشکلات مالی هستند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. مدیریت باشگاه قول داده است در هفته آینده بخشی از مطالبات بچه ها را پرداخت کند تا با کمترین دغدغه به میدان بروند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در پایان تصریح کرد: همه می‌دانند هوادارانی داریم که با قلب بزرگ‌شان تیم را حمایت می‌کنند. ما در این یکی دو سال از حضورشان و این امتیاز محروم هستیم و همه شاهد بودند که آن‌ها در روزهای بدون کرونا به چه شکل کنار تیم بودند و هواداران ما اکنون در عین حال که حضور ندارند اما حضور قلبی‌شان برای ما دلگرمی است و از آن‌ها تشکر می‌کنم امیدوارم این شرایط کرونایی تمام شود و لذت حضور هواداران را در کنارمان داشته باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: