به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان امروز جمعه 22 اسفند ماه جاری از مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال باشگاه های ایران میزبان تیم دسته اولی خیبر خرم آباد بود که در نهایت از مهمانش در ضربه های پنالتی متحمل شکست شد و حذف شد.

در همین راستا دو تیم در پایان 90 دقیقه و وقت های اضافه این دیدار نتوانستند دروازه های یکدیگر را باز کنند و کار به زدن ضربه های پنالتی کشیده شد که در این مرحله تیم نفت با از دست دادن دو ضربه و تیم خیبر نیز با از دست دادن یک ضربه، در نهایت خرم آبادی های با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی ارزشمندی دست یافتند.

به این ترتیب شاگردان عبدالله ویسی با ثبت یک شگفتی به مرحله یک هشتم رقابت های جام حذفی صعود کردند.

بر همین اساس احمد گوهری، مجتبی مقتدایی، بهروز نوروزی فر، سعید کریمی، سیروان قربانی، محمد مشایخی، نیما انتظاری، عباس بوعذار، مهدی ایزدی، عباس عسگری و مهدی نیایش پور یازده بازیکن ارنج شده داریوش یزدی در رقابت با تیم خیبر خرم آباد بودند.

همچنین عبدالله ویسی برای رویا رویی با تیم نفت مسجدسلیمان، محمدصادق نادرپور، احمد زارعی، جواد نصیر، امیر حسین غلامی، احمد نصیری، محمد مهدی سرداری، احسان جودکی، محمد جواد عباسی، روزبه شاه علیدوست، عارف رستمی و فرزاد محمدی را به میدان فرستاده بود.

قضاوت این دیدار بر عهده مصطفی بینش با کمک  محمد راهی، سیاوش باقر نژاد و مجتبی افرا بود و عبدالرسول استاد زاده نیز نظارت بر این دیدار را عهده دار بود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: