به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، شب گذشته در آخرین تمرین تیم فولاد خوزستان و پیش از عزیمت به عربستان، مهندس قلعه‌نوی مدیرعامل شرکت فولادخوزستان، مهدی بیرانوند رییس هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان و اسماعیل گودرزی عضو هیات مدیره باشگاه به همراه سعید آذری مدیرعامل باشگاه با فولاد مردان دیدار و گفت و گو کردند.

رییس هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان در این دیدار در ابتدا سال نو و اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: برای همگه آرزوی صحت، سلامتی و شادکامی دارم و امیدوارم که هر چه زودتر در سال جدید این بیماری منحوس ریشه کن شود و کسانی که درگیر بیماری هستند شفا پیدا کنند و به آغوش خانواده خود بازگردند.

مهدی بیرانوند افزود: در ابتدا باید بگویم عضویت در هیات مدیره باشگاه پرافتخار و بزرگ فولاد خوزستان برای بنده نیز باعث افتخار است و از این موضوع خوشحالم. از تمامی اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فولادخوزستان بابت حمایت‌های همیشگی از باشگاه فولاد ممنونم و همچنین از تلاش مجموعه مدیران و هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه، مربیان، بازیکنان و کادرهای اجرایی در تمامی رده‌های سنی تشکر می‌کنم.

او به برنامه‌ریزی مناسب به منظور استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود استان خوزستان و کشور و علی الخصوص مجموعه باشگاه فولاد با استفاده از تجارب مدیران، بازیکنان و کادر فنی به منظور پیشبرد اهداف باشگاه و توسعه سیستمی و فنی تاکید کرد.

بیرانوند در خصوص دیدار پلی‌اف لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: با توجه به اینکه در روز ۲۱ فرودین ماه سال جاری در شهر ریاض باید تیم فولاد برابر العین امارات قرار بگیرد، برای سرمربی با تجربه و زحمت کش تیم و دیگر اعضای مجموعه در این دیدار حساس آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که بازیکنان با انجام یک رقابت منسجم، فنی و بدون نقص و در نهایت کسب نتیجه پیروزی، شاهد صعود تیم به مرحله گروهی باشیم.

رییس هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان در پایان اضافه کرد: امیدوارم درادامه نیز بتوانیم نتایج خوبی را بگیریم و باعث افتخار استان خوزستان و کشور عزیزمان ایران در این مسابقات بین‌المللی باشیم. قطعا با غیرت، تعصب فولادین، تلاش، هم افزایی و همدلی کادرفنی، بازیکنان و دیگر اعضای باشگاه در یک مسیر، این موفقیت در دسترس خواهد بود تا در پایان باعث شادی هواداران خونگرم فولاد و مردم شریف خوزستان و دیگر هم‌میهنان عزیزمان شویم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: