به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، ولی الله حیاتی امروز سه شنبه در نشست قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا که در استانداری خوزستان اظهار کرد: ۹ شهر استان در وضعیت قرمز کرونا، ۹ شهر در وضعیت نارنجی کرونا و مابقی شهرها در وضعیت زرد بیماری قرار دارند.

او گفت: از همشهریان تقاضا می‌کنم رعایت دستورالعمل های بهداشتی را سرلوحه امور خود قرار دهند و استفاده از ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و عدم حضور در اجتماع ها را جدی تلقی کنند.

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا با اشاره به وضعیت ساعت های اداری در استان افزود: ساعت اداری تا آغاز ماه  مبارک رمضان به صورت فعلی(از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۳:۳۰) است و در ماه مبارک رمضان با توجه به نظر ستاد ملی کرونا راجع به تغییر آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

حیاتی با اشاره به این که همه مرزهای زمینی و دریایی استان به منظور مقابله با کرونا تحت کنترل شدید قراردارند، بیان کرد: در بندر امام خمینی(ره) نیز این کنترل ها به جد صورت می‌گیرد  و در حال حاضر موردی از کرونای برزیلی در استان مشاهده نشده است.

فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا خوزستان در پایان با اشاره به برگزاری اجتماع ها در استان تاکید کرد: هر گونه اجتماع در استان در شرایط کنونی بر خلاف پروتکل‌های بهداشتی است و  تذکرهای لازم به کسانی که توجه لازم را در این زمینه نداشتند، داده شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: