به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، قاسم سلیمانی دشتکی امروز با صدور پیامی ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه باشگاه فوتبال فولاد خوزستان و آرزوی موفقیت برای این تیم، حمایت خود را در آستانه مسابقه حساس آسیایی برابر نماینده کشور امارات اعلام کرد.

متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است:

استان خوزستان از دیرباز مهد فرهنگ، ورزش و قلب تپنده رشته ورزشی فوتبال در کشور بوده و همواره در عرصه های باشگاهی ملی و بین المللی در این رشته با تکیه بر پرورش استعداد های ناب و درخشش جوانان غیور در تمامی رده‌های سنی زمینه‌ساز افتخار و سرفرازی این استان و ایران عزیز می باشد.

حال که تیم فوتبال فولاد خوزستان با تکیه بر کادر فنی و مدیریت هدفمند، بازیکنانی با غیرت و متعصب و با پشتیبانی تماشاگران و طرفدارانی خونگرم پس از کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا، در روزهای آتی برابر تیم العین امارات قرار خواهد گرفت، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های این عزیزان، اینجانب به عنوان یک هوادار و همچنین نماینده عالی دولت در استان خوزستان، حمایت کامل خود را در تمام طول مسیر دشوار فتح قله های قهرمانی از این تیم اعلام می دارم.

امید است با توکل به ایزد منان و تلاش و کوشش وصف‌ناپذیر و همچنین دعای خیر مردم با پیروزی و بهروزی خود نوید بخش امید و نشاط برای تمام ملت ایران، به ویژه خوزستان دیار تمدن، آفتاب و دفاع باشید.

و من الله توفیق

قاسم سلیمانی دشتکی

استاندار خوزستان

بنا بر برنامه اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا روز ۲۱ فروردین ماه قرار است مسابقه پلی آف میان تیم های فولاد ایران و العین امارات برگزار شود و تیم پیروز به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه یابد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: