به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، عصر چهارشنبه هجدهم فروردین حکم ابراهیم نوشادی به عنوان شهردار اهواز که از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور صادر شده بود، توسط مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به او تحویل شد.

بر این اساس در اجرای تبصره ۳ بند یک ماده ۸۰ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهردار و با توجه به پیشنهاد شورای اسلامی شهر، حکم ابراهیم نوشادی به عنوان شهردار اهواز صادر شد.

در این حکم به نقل از عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور آمده است:

امیدوارم با استعانت از پروردگار یکتا و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهر و توزیع عادلانه خدمات و امکانات در مناطق، مراقبت و انظباط مالی، مطالعه و بهره گیری از همه ظرفیت ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری و به کارگیری خلاقیت و نوآوری در اداره امور شهر، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) و سیاست های دولت تدبیر و امید میسر گردد.

لازم به ذکر است که در جلسه 142 شورای اسلامی شهر اهواز به تاریخ 14 اسفند 99، که با موضوع برکناری شهردار برگزار شد، "موسی شاعری" با اکثریت آرا اعضا بر کنار و ابراهیم نوشادی به عنوان سرپرست شهرداری اهواز انتخاب شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: