به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، صالح حردانی که شب گذشته موفق شد نخستین گل فولاد را برابر العین امارات به ثمر برساند اظهار کرد: مسابقه دشواری بود. العین به هیچ عنوان تیم دست و پا بسته‌ای نیست و یکی از بهترین تیم‌های آسیاست. سابقه این تیم گویای همه چیز است. آنها یکی از گران‌قیمت‌ترین تیم‌های قاره را دارند و بیشترین قهرمانی لیگ امارات کسب کرده‌اند. تنها تیم اماراتی هستند که در لیگ قهرمانان آسیا کسب سهمیه کرده‌اند. همه اینها نشان‌دهنده واقعیات تیم العین است.

او گفت: از آن طرف ما هم برای موفقیت در این دیدار هم‌ قسم شده بودیم. کل تیم حول محور سرمربی، برای این رقابت متحد بودیم و می‌دانستیم چه می‌خواهیم. هدف‌مان روشن بود و برای تک تک لحظات دیدار برنامه داشتیم. اگر یک بار دیگر مسابقه را ببینید متوجه می‌شوید که حتی یک کار اضافه هم انجام ندادیم و همین انسجام تیمی درون زمین و اتحاد کل تیم از مدیریت گرفته تا کادر فنی و بازیکنان باعث شد شب خاطره‌انگیزی رقم بخورد.

وینگر جوان تیم فولاد خوزستان با اشاره به دستور جواد نکونام به فراموش کردن دیدار با العین افزود: دیگر حق نداریم به عقب برگردیم و به مسابقه با العین فکر کنیم. 21 فروردین 1400 در تاریخ ثبت شد و یگر جزوی از گذشته است. هواداران تا مدت ها می‌توانند از این دیدار خوشحال باشند و با خاطرات آن زندگی کنند و فوتبال ایران هم می‌تواند تا سال های سال به این نمایش فولاد برابر العین افتخار کند اما ما به عنوان عضوی از این تیم، فرصتی برای شادی نداریم. باید رو به جلو نگاه کنیم. فینال بعدی ما رقابت با السد قطر است. تیمی که نیازی نیست از قدرتش بگوییم و کل آسیا این تیم را می‌شناسد.

حردانی در پایان بیان کرد: امیدوارم با این انسجامی که داریم و اتحادی که در این یک سال و نیم از زمان حضور نکونام در تیم ما به وجود آمده، بتوانیم به نمایش خوب‌مان ادامه بدهیم. اگر پس از شش سال در بین بهترین تیم‌های آسیایی قرار داریم مزد سختی‌هایی است که مدیریت، کادر فنی و بازیکنان متحمل شده‌اند بنابراین حق نداریم پا پس بکشیم. رقابت با العین شروع کارمان است و قطعا در این مرحله هم متوقف نمی‌شویم، هر چند که با توصیه کادر فنی به هیچ وجه حق نداریم، مغرور شویم.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: