به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، یوسو سسما بامداد امروز با حضور در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر السد قطر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ابتدا برد را به تیم السد تبریک می‌گویم و برای آن‌ها در فینال جام‌حذفی قطر آرزوی موفقیت می‌کنم.

او گفت: می‌دانستیم که مسابقه سختی در پیش داریم و این تیم بازیکنان با کیفیتی دارد و طبعا مالکیت توپ برای آن‌هاست. با این حال هیچ موقعیت خطرناکی را در نیمه اول خلق نکردند و این ما بودیم که شانس بیشتری برای گلزنی داشتیم.

مربی فولاد ایران افزود: در نیمه دوم تیم السد در یک کار ترکیبی موفق شد گلزنی کند و یک دقیقه بعد از گل حریف، ما موقعیت طلایی داشتیم که متاسفانه به ثمر نرسید. در ادامه تمام سعی خودمان را انجام دادیم و در یک موقعیت هم با بدشانسی توپ ما به تیرک دروازه برخورد کرد. همه بازیکنان با تمام وجود در زمین حاضر شدند و از این بابت از آن‌ها ممنون هستم.

سسما با بیان اینکه در دو دیدار قبل اشتباه های داوری به ضرر ما تمام شد و در این مسابقه نیز همینگونه بود، بیان کرد: فکر می‌کنم باید داور بازیکن شماره ۲ السد را اخراج می‌کرد و نباید یازده نفر در میدان ادامه می‌دادند، یک پنالتی نیز به سود ما اتفاق افتاد که متاسفانه داور چشمانش را روی آن بست. اگر دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که در این رقابت ها داوری به ضرر تیم‌های ایرانی است و نمی‌دانیم که باید با این موضوع چگونه بجنگیم.

او اضافه کرد: ما در برابر تیم فوق العاده السد مقاومت کردیم و به بازیکنانم افتخار می‌کنم، بازیکنان می‌توانند سرشان را بالا بگیرند چون هر چه در توان داشتند را در زمین پیاده کردند.

مربی تیم فولاد ایران در پایان تصریح کرد: هنوز رقابت ها تمام نشده و یک دیدار دیگر داریم و به هیچ وجه تسلیم نخواهیم شد، هدف ما این است که با سربلندی کامل لیگ را ترک کنیم.

لازم به ذکر است که تیم فولاد ایران شامگاه دوشنبه از ساعت 22:30 دقیقه در دیداری حساس برابر السد قطر با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

دیدار آخر تیم فولاد 9 اردیبهشت ماه جاری با تیم الوحدات اردن از ساعت 22:30 دقیقه در روزشگاه ملک فهد عربستان برگزار خواهد شد.

فولاد ایران در حال حاضر با پنج امتیاز بعد از النصر عربستان(10 امتیاز) و السد قطر(هشت امتیاز) در جایگاه سوم قرار دارد و الوحدات با 4 امتیاز در جایگاه چهارم جای گرفته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: