به گزارش خبرنگار برنا از اهواز به نقل از پلیس، سردار"سید محمد صالحی" امروز ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای تداوم اجرای طرح‌های برخورد با عناصر اصلی تهیه، توزیع و ترانزیت مواد مخدر، پلیس مبارزه با مواد مخدر با کار اطلاعاتی از انتقال دو محموله مواد مخدر به شهرستان های هندیجان و امیدیه مطلع شدند.

او گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار دقیق اطلاعاتی مسیر حرکتی خودروی پژو 405 حامل مواد مخدر را شناسایی و با همکاری ماموران پلیس امام‌زاده عبدلله شهرستان هندیجان طی یک عملیات‌ منسجم متوقف کردند که در بازرسی از آن مقدار  78 کیلو و 800 گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف شد.

رییس پلیس استان خوزستان افزود:  همچنین در عملیاتی دیگری ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان امیدیه با کار اطلاعاتی دو دستگاه خودروی وانت نیسان و پیکان سواری حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از آنان مقدار 118 کیلو و 800 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و دو نفر قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

سردار صالحی با بیان اینکه در مجموعه این دو عملیات 197 کیلو و 300 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش کشف شد، بیان کرد:  سه قاچاقچی دستگیر شده به همراه مواد مکشوفه تحویل مرجع قضایی داده شدند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: