به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، سرهنگ حکیم عبداللهی ضمن اشاره به مصوبه های ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: فارغ از رنگ بندی کرونایی، از ساعت 12 روز یازدهم خرداد تا 17 خرداد ماه تردد بین استان‌ها ممنوع اعلام شده و نیروهای پلیس از طریق سیستم‎های هوشمند کنترل های لازم و یا حضور فیزیکی در محل های عبوری برای جلوگیری از ورود و خروج خودروها حاضر خواهند شد.

او گفت: این محدودیت شامل عبور و مرور درون استانی نمی شود اما تردد به شهر‌های قرمز و نارنجی طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به قوت خود باقی است که بر اساس آن ورود به شهر‌های قرمز یک میلیون تومان و شهرهای با وضعیت نارنجی پانصد هزار تومان جریمه دارد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان افزود: ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 22 تا ساعت سه بامداد برای همه شهرها با همان جریمه دویست هزار تومانی در حال اجرا است و این روند همچنان ادامه دارد.

عبداللهی با اشاره به ثبت نام برخی شاغلین در سامانه فرمانداری‎ها، بیان کرد: آن دسته از افرادی که حکم ماموریت داشته باشند و یا شغل آن‌ها خارج از شهر باشد پس از بررسی لازم به آن‌ها اجازه تردد داده خواهد شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان در پایان تاکید کرد: از شهروندان می خواهیم برای حفظ سلامتی و پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا در تعطیلات پیش رو از برگزاری دورهمی، تجمع و سفر خودداری کنند.

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: