به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکراله سلمان زاده امروز یکشنبه(چهارم شهریور ماه جاری) با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته 44 مورد جدید مثبت قطعی ابتلا به کووید-۱۹ گزارش شده، اظهار کرد: از این تعداد 25 نفر مربوط به آبادان، 10 نفر از خرمشهر و 9 بیمار نیز از شادگان هستند.

او گفت: از این 44 مورد مثبت جدید 37 نفر به صورت درمان سرپایی تشخیص داده شدند که شامل 22 نفر از آبادان، 10 نفر از خرمشهر و هشت بیمار نیز از شادگان می شوند و سه بیمار از آبادان و یک بیمار نیز از شادگان با تشخیص پزشک بستری شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه متاسفانه طی شبانه روز گذشته سه مورد فوتی(یک بیمار از آبادان و دو بیمار از شادگان) داشتیم، افزود: طی روز گذشته 13 نفر بستری و 9 نفر نیز بهبود و از بیمارستان ترخیص شده‌اند و در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان به 111 نفر رسیده است.
 
در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشگاه که مربوط به روز یکشنبه(سوم شهریور ماه 1400) می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی 67 مورد جدید در 24 ساعت قبل از آن و 112 موارد مثبت کل بستری ها است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود که همچنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: