به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان امروز یکشنبه 23 دی ماه در حاشیه بازدید از روند اجرایی پروژه ساخت مجتمع ورزشی ویژه جانبازان و معلولین واقع در منطقه کوی طلاب اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این مرکز یک مجموعه ورزشی جامع  است که از بخش های مختلف از جمله زمین چمن، استخر، سالن چند منظوره ورزشی و تجهیزات بدنسازی تشکیل شده است.

او گفت: عملیات اجرایی ساخت این پروژه در سال 87 برای بهره برداری هیئت ورزش های جانبازان و معلولین آغاز شد اما پس از مدتی به دلیل کمبود اعتبار  و مشکلات مربوطه متوقف شد.

شریعتی افزود: از دو سال پیش عملیات ساخت این پروژه از سر گرفته شده و روند کار پیشرفت خوبی داشته و قسمت سالن چند منظوره ورزشی نیز به بهره برداری رسیده است.

استاندار خوزستان اضافه کرد: امیدواریم تا پایان سال جاری این مجموعه به صورت کامل در بخش های مختلف به بهره برداری برسد.

او با عنوان اینکه جانبازان و معلولین خوزستان در مسابقات پارالمپیک و جهان همواره مقام آوری کرده اند، توضیح داد: این مجموعه در اختیار هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولین قرار می گیرد و تکمیل این مجموعه ورزشی از انتظارات این عزیزان بوده است.

شریعتی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این مجموعه ورزشی در مجاورت مناطق کم برخوردار احداث شده است، با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و هیئت ورزش های جانبازان و معلولین، جوانان این منطقه در اوقات خارج از برنامه ورزشی جانبازان و معلولین قادر خواهند بود از این امکانات استفاده کرده و ورزش نمایند و این موضوع موجب ایجاد نشاط و پویایی در منطقه شده به نوعی جزو خدمات اداره کل تربیت بدنی استان به مردم این منطقه به شمار می رود.