کامیار کاظمی امروز در گفت‌ و گو با برنا در شادگان با اعلام این خبر، اظهار کرد: پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت همزمان با کنکور سراسری و بدون آزمون صورت می‌گیرد.

او گفت: در پذیرش بدون آزمون، داوطلب بدون اینکه کنکور داده باشد می‌تواند دفترچه انتخاب رشته را از سایت سنجش دریافت و بر اساس سوابق تحصیلی در مراکز و واحدهای پیام نور انتخاب رشته کند و نهایتا بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش دانشجو انجام می‌شود.

رییس دانشگاه پیام نور شادگان افزود: دانشگاه پیام نور یک دانشگاه دولتی است، بنابراین فارغ‌التحصیلان پس از اتمام تحصیلات، مدرک کارشناسی مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات می‌گیرند.

کاظمی بیان کرد: تحصیل در دانشگاه پیام نور مزایای زیادی دارد که می‌توان نخستین مزیت آن را تحصیل ارزان برای خانواده‌های کم‌بضاعت و کم درآمد عنوان کرد و از دیگر مزیت‌های تحصیل در این دانشگاه می‌توان به وجود مراکز و واحدهای فراوان در تمام نقاط کشور و استان خوزستان و امکان حمایت از دانشجویان از طریق نهادهای حمایتی و خیرین اشاره کرد.

رییس دانشگاه پیام نور شادگان در پایان اضافه کرد: برای مشاهده و دریافت دفترچه انتخاب رشته و ثبت نام برای پذیرش در دوره کارشناسی دانشگاه پیام نور(مهرماه ۹۸) از طریق سایت سازمان سنجش کشور به نشانی  www.sanjesh.org مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

خبرنگار: مرتضی صویلاتی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: