به گزارش خبرنگار برنا از مسجدسلیمان، طی مراسمی با حضور فاضل عبیات معاون عمرانی استاندار خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری و جمعی از مسوولین و مدیران شهرستان، شهرداری شهر جدید"عنبر" افتتاح شد.

در این مراسم سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان ضمن تبریک اعیاد پیش رو اظهار کرد: در این روزهای پر میمنت عید، امید است شهرداری عنبر با همکاری و همدلی شورای شهر گام موثری در توسعه این شهر بردارد.

حجت الاسلام والمسلمین حیدر حجتی نیا گفت: مردم شهید پرور شهر عنبر چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب دین خود را به کشور و آرمان های انقلاب ادا نموده و امید است با اتکال به خداوند متعال بتوانیم خدمتگذاران صدیق برای این مردم شریف و شهید پرور باشیم و گام به گام با تدبیر مشکلات را حل نماییم.

سرپرست فرمانداری مسجد سلیمان افزود: قدردان زحمات بی وقفه نماینده محترم  در خصوص ایجاد انگیزه در مردم و رسیدگی به مشکلات چندین ساله شهرستان بویژه در مبحث جاده های ارتباطی شهر عنبر با سایر شهرهای همجوارهستیم.

در بخش دیگری از این آیین معاون عمرانی استانداری خوزستان اظهار کرد: مردم باید آثار و  برکات بیشتری نسبت به قبل در این شهر ببینند و باید توجه داشته باشیم همان گونه که این روستا به شهر تبدیل شد، امکانات آنها هم تغییر و روبه پیشرفت باشد و باید با دید باز و برنامه های منظم و مدیریتی پیش برویم.

فاضل عبیات گفت: شهردار باید مطالبه گر باشد و مشکلات را به مقامات استانی منعکس کند و اتحاد بین شورای شهر و شهردار حفظ شود تا این همدلی بستر مناسبی برای پیشرفت شهر شود.

همچنین در این آیین مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری خوزستان اظهار کرد: امیدواریم با تبیین جامع همراه با پیشرفت اقتصادی و اجتماعی در منطقه بتوانیم شاهد رشد شهر عنبر باشیم.

شهاب صدیقی با اشاره به صنعت گردشگری خواستار استفاده از این ظرفیت در بهبود شاخص های شهری شد و گفت: با بهسازی جاده و بهره برداری از مسیرها، فرصت جذب گردشگر را در این منطقه ایجاد نماییم.

 

 

 

 

خبرنگار: افشین خدری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: