امین جوکار امروز در گفت و گو با خبرنگار برنا در آبادان با اعلام این خبر اظهار کرد: در این اجرا عاشقانه‌های خاطره‌ساز آبادان در قالب داستان و ترانه برای مخاطبان اجرا می‌شوند.

نویسنده و روای داستان‌های کیو 28 با اشاره به اینکه صدابردار این اجرا مهیار نفیسی است، گفت: مهدی عباسی خواننده اجراها است، سرپرستی گروه موسیقی برعهده اسماعیل حسینی‌ست و دانیال دانشور و سید حسین موسوی؛ سازهای کوبه‌ای، محمود قلعه گلاب؛ گیتار و پیانو و طه علیخانی برای گروه ویولن می‌نوازند.

سرپرست گروه ترانه-داستان کیو 28 با اشاره به اینکه کارگردانی هنری این برنامه بر عهده سهراب منصوری است افزود: حامی مالی اجرای بیستم آذر گروه کیو 28 را بنیامین علیزاده از دوستان قدیمی بنده بر عهده دارد که صرفا به خاطر علاقه به آبادان و هنر این شهر هزینه‌ها رو تقبل کرده که این حضور قابل تقدیر است.

این فعال حوزه داستان، محمد عباسی را عکاس گروه و میلاد کارگر را به عنوان گرافیست مجموعه معرفی و بیان کرد: امین اتمان‌زاده، ترانه‌سرای گروه است و با بیان بومی خود ترانه‌های این مجموعه را نوشته و داریوش اسماعیلی نیز ملودی آهنگ‌ها را ساخته است.

او ادامه داد: چهار داستان و پنج ترانه در روز 20 آذر اجرا می‌شوند که دو داستان و دو ترانه برای نخستین بار در آبادان به صورت زنده به روی صحنه می‌روند.

جوکار در پایان اضافه کرد: بلیت فروشی اجرای کیو 28 از امشب(سه شنبه) در محل تئاتر شهر آبادان آغاز می‌شود.

لازم به ذکر است که این برنامه در روز یادشده در دو سانس ساعت 19 و 21:30 در محل تئاتر شهر آبادان(ابتدای خیابان یک احمدآباد روبروی پارک پرندگان) اجرایی می‌شود.

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: