به گزارش برنا؛ الکلبانی در ویدئویی در حال تبلیغ فعالیت‌های فصل گردشگری ۲۰۲۱ ریاض است که ترکی آل شیخ و شماری دیگر از چهره‌های سرشناس عربستان نیز در آن حضور دارند.

عادل الکلبانی در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی توئیتر ذیل این ویدئوی تبلیغاتی که توسط ترکی آل الشیخ رئیس سازمان امور رفاهی و سرگرمی عربستان منتشر شده، نوشته است: فکر می‌کنید بتوانم به هالیوود بروم؟

ترکی آل الشیخ نیز در پاسخ به امام جماعت سابق مسجدالحرام آورده است: صادقانه بگویم، عزیزم! در مورد خودم در هر کاری پیش‌قدم هستم.

گفتنی است این کلیپ، فعالیت موسوم به «میدان رزم» یکی از فعالیت‌های فصل گردشگری ریاض را تبلیغ می‌کند که در صفحه رسمی این برنامه منتشر شده و درباره آن نوشته شده است: کسی که قلبش قوی است و به هیچ چالشی نه نمی‌گوید… میدان رزم، جای توست… هیجان در هر رویداد پیش روی شماست؛ آماده باشید… بلیط خود را رزرو کنید.

عادل الکلبانی

در این کلیپ  تبلیغاتی، چهره‌های زیادی از عربستان حضور دارند که صحنه‌های رزمی را در بازی ژاپنی اجرا می‌کنند و از آن جمله می‌توان به خالد عبدالرحمن بازیگر سعودی، محمد الدعیع دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال این کشور و سعید العویران فوتبالیست سابق اشاره کرد.

عادل الکلبانی نیز در این کلیپ به عنوان فرمانده در میدان نبرد دیده می‌شود که سربازانش پشت سرش ایستاده‌اند.

انتشار این کلیپ واکنش‌های متفاوتی در بین کاربران داشته است؛ یکی از این کاربران در این باره نوشته است: بسیاری از اسلام استفاده می‌کنند و تعداد کمی به آن خدمت می‌کنند.

کاربر دیگری درباره عادل الکلبانی نوشته است: در سال ۱۴۲۹ هجری قمری کجا بود، سال ۱۴۴۲ کجا رسیده است.. واقعا دلخراش است!

کاربر دیگری به نام محمد خیرالله نوشته است: عادل الکلبانی به بدترین وضعیت رسیده است.

گفتنی است عادل الکلبانی پیش از این نیز در حال ورق‌بازی در مراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات ورق بازی در ریاض دیده شده بود.

عادل بن سالم الکلبانی از سال ۱۳۸۷ شمسی به دستور پادشاه وقت عربستان به عنوان پیش نماز مسجد الحرام منصوب شده بود.

عادل الکلبانی در حال ورق بازی

ورق بازی عادل الکلبانی

منبع: تازه نیوز

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: