به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ نتایج ارزیابی مناطق 14 گانه استان در فعالیت های پروژه مهر 99 استان زنجان اعلام شد.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، داود بهرامی معاون آموزش متوسطه و دبیر ستاد پروژه مهر استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تمامی همکاران در سطح مناطق و نواحی در اجرای پروژه مهر 99 با اشاره به لزوم دقت در ارزیابی کمی و کیفی عملکرد شوراهای پروژه مهر مناطق و نواحی، افزود: این ارزیابی با محوریت دبیر خانه ستاد پروژه مهر و با همکاری مسئولین و اعضای کارگروه های 9 گانه  این ستاد درسطح استان و در دو مرحله انجام گرفت و نتایج ارزیابی آن به همه مناطق ابلاغ گردید.

وی  توجه به سطح انتظارات از مناطق و نواحی در فعالیت های کمی و کیفی پروژه مهر متناسب با ظرفیت و امکانات  آنها را مهم دانسته و افزود: در این راستا امسال نیز همانند سال گذشته مناطق بر اساس شاخص جمعیت دانش آموزی و در سه سطح مناطق کم جمعیت، با جمعیت متوسط و مناطق پر جمعیت مورد ارزیابی قرار گرفت.

بهرامی در ادامه با اشاره به اقتضائات زمانی و نیاز به برنامه ریزی در دو حوزه آموزش های مجازی و غیرحضوری و تولید محتوای آموزشی و  همچنین بهداشت و سلامت دانش آموزان در شرایط کرونایی در سال تحصیلی پیش رو، تشکیل دو کارگروه جدید  با عناوین سلامت و امور بهداشتی و آموزش و تولید محتوا در سطح استان و مناطق در کنار 7 کارگروه دیگر را از ابتکارات امسال استان برشمرد. همچنین به جهت اهمیت و ضرورت، کارگروه  جذب و پوشش تحصیلی که طی سنوات گذشته فقط در سطح مناطق تشکیل می شد امسال  برای راهبری موثرتر در زمینه جذب و افزایش  پوشش تحصیلی دانش آموزان برای اولین بار در سطح استان و با مسئولیت معاون محترم سوادآموزی اداره کل تشکیل گردید.

معاون آموزش متوسطه با اشاره به کسب رتبه دوم کشوری ستاد پروژه مهر استان در سال گذشته ابراز امیدواری کرد: امسال نیز با تلاش های صورت گرفته از سوی همه همکاران فرهنگی در سطح استان و مناطق و نواحی  اعم از مدیران محترم مدارس و اعضای شورای پروژه مناطق و استان بتوانیم جایگاه خوبی در سطح کشور برای استان زنجان رقم بزنیم.

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: