به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ رسول احدی در خصوص اهمیت راه‌اندازی مرکز از سوی وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی، گفت: با دستور مقام عالی وزارت و در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، حفظ سلامت جامعه هدف و کاهش مراجعات حضوری به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، زمینه استفاده از مرکز پاسخگویی صندوق بازنشستگی کشوری برای پاسخ به سؤالات فنی بخش روابط کار در کشور فراهم شد.

وی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های منحصربه ‎فرد این مرکز اتصال به یکی از سرویس‎دهنده‌های اینترنتی کشور است، دیگر مزیت این مرکز را انتقال خط به مراکز دیگر و یا اتصال به اپراتور دورکار در منزل دانست.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خاطرنشان کرد: این مرکز براساس تنوع سؤالات در حوزه‌های مختلف روابط کار، به ‎خصوص حوزه جبران خدمت ،مراجع حل اختلاف و بیمه بیکاری، بازرسی کار،شکایات کارگری،طبقه بندی مشاغل و مشاغل سخت وزیان آور پاسخگوی سئوالات جامعه کار وتولید در سراسر کشور است.
احدی عنوان کرد : هم‎استانی‌های عزیز، به‌ویژه جامعه کار و تلاش می‌توانند برای دریافت پاسخ سؤالات خود در حوزه های مختلف روابط کار با شماره‌‎گیری کد 021 سپس 2500 با این مرکز ارتباط برقرار کنند و مشکلات خود را به‌صورت تلفنی وآنلاین مطرح و مشاوره دریافت کنند.

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: