به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: سانحه برخورد اتوبوس  ماسفربری با یک دستگاه تریلر در آزادراه زنجان – قزوین امدادگران هلال احمر را به سر سانحه کشاند.

غفور آقاجانلو روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: ساعت 2 بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس مسافربری  در کیلومتر ۱۰ لاین شمالی زنجان به قزوین بر اثر برخورد با یک دستگاه تریلر حادثه تصادف را رقم زد.

وی تاکید کرد: در این سانحه رانندگی 35 نفر حادثه دیدند که از این تعداد 15 نفر مصدوم شدند و پنج نفر از مسافران نیز توسط امدادگران هلال احمر رهاسازی شدند، خوشبختانه این حادثه فوتی نداشت.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: امدادگران هلال احمر در این سانحه رانندگی مصدومان را از اتوبوس تصادفی به اتوبوس آمبولانس منتقل کردند.

آقاجانلو اظهارداشت: برای امدادرسانی به مصدومان این حادثه 2 تیم های عملیاتی از 2 پیاگاه امداد و نجات جاده ای اعزام شدند.

وی یادآوری کرد: از ساعت 2 بامداد تا سه 3:15  امدادگران هلال احمر،  پلیس راه، اورژانس، نیروی انتظامی و راهداری در صحنه تصادف امدادرسانی کردند.

وی تاکید کرد: هموطنان در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز می توانند تماس برقرار کنند.

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: