به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ سپهری افزود: این مسابقه ویژه گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است و شرکت در آن  برای عموم مردم آزاد است. به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، مهدی سپهری سرپرست اداره امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان در گفتگو با کارشناس خبری این اداره کل از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد و افزود: شرکت در این مسابقات برای عموم مردم آزاد است.

وی با بیان اینکه اداره امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان و سازمان بسیج ورزشکاران با همکاری هیات ورزش های همگانی برگزارکننده این مسابقه هستند تصریح کرد: منبع اطلاعاتی این مسابقه کتاب شاخص های مکتب شهید سلیمانی نوشته ی علی شیرازی ست که شرکت کنندگان می توانند جهت دریافت فایل کتاب، پرسشنامه، پاسخنامه و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.zanjan.msy.gov.i  و یا کانال تلگرامی@ZanjanSY مراجعه نموده و یا با شماره تلفن 09199582955 تماس حاصل فرمایند.  

سپهری با اشاره به اینکه درج کامل مشخصات و شماره همراه شرکت کنندگان الزامی است، زمان تحویل پاسخنامه را از 13 تا 23 دی ماه 1399 اعلام کرد و افزود: شرکت کنندگان فایل عکس پاسخنامه های خود را به شماره واتساپ یا تلگرام 09199582955 ارسال فرمایند. 

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: