به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان ساعت 11 صبح روز یکشنبه مورخ 1399/12/03 در سالن آمفی تئاتر دادگستری کل استان زنجان و با حضور دکتر سرابیان ، ج عسکری ،رئیس کل دادگستری استان ، معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان ، اعضا شورای قضایی و اداری استان برگزار شد.

در این جلسه محمدحسن سرابیان معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تعزیرات حکومتی ضمن تقدیر از زحمات ممیزی و تشکر بابت زحماتی که در طول ۷ سال مدیریت در این استان داشته ، افزود: بیش از ۴۶۰ هزار فقره پرونده در ۱۰ ماهه سال جاری در شعب سازمان تعزیرات حکومتی در سراسر کشور رسیدگی شده است و این اقدام در راستای تلاش های همکاران سازمان در سراسر کشور بوده است.

همچنین در این مراسم دکتر مرادی معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان و حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان نیز حضور داشتند و حجت الاسلام نیارکی در سخنانی بر نقش مهم سازمان در شرایط فعلی و نگاه ویژه رهبر معظم به موضوع برخورد با متخلفین اقتصادی و گران فروشان و ایجاد آرامش در بازار تاکید کردند.

در این مراسم از خدمات مرتضی ممیزی مدیرکل سابق تعزیرات حکومتی استان زنجان تجلیل و رضا مظفری به عنوان سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی این استان معرفی شد.

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: