فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:

برگزاری هر برنامه‌ای در حوزه ایثار و شهادت باید مورد توجه همه دستگاه‌ها باشد

سردار جهانبخش کرمی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری مراسمی باشکوه در شأن شهدای استان زنجان انجام شده است، تصریح کرد: در همین راستا نسبت به جمع‌آوری ۳۴۴ هزار و ۹۵۹ برگ سند، ۲۴۸ هزار و ۶۲۲ قطعه عکس، ۸۹ ساعت فیلم از جبهه‌های دفاع‌مقدس و ۱۱۲ ساعت نوار کاست، ۵۷۶ ساعت تاریخ شفاهی، صوتی و تصویری و ۴۱۹۹ نگاتیو اقدام شده و در اختیار دبیرخانه کنگره قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: برگزاری باشکوه کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان در گروه همکاری و حمایت همه دستگاه‌های استان است.

سردار جهانبخش کرمی در ستاد کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان که در محل استانداری زنجان برگزار شد، با بیان اینکه برگزاری هر برنامه‌ای در حوزه ایثار و شهادت باید مورد توجه همه دستگاه‌ها بوده و کوتاهی در این زمینه پذیرفتنی نیست، افزود: انتظار داریم در برگزاری کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان، شاهد همکاری تنگاتنگ همه دستگاه‌های اجرایی استان باشیم.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری مراسمی باشکوه در شأن شهدای استان زنجان انجام شده است، تصریح کرد: در همین راستا نسبت به جمع‌آوری ۳۴۴ هزار و ۹۵۹ برگ سند، ۲۴۸ هزار و ۶۲۲ قطعه عکس، ۸۹ ساعت فیلم از جبهه‌های دفاع‌مقدس و ۱۱۲ ساعت نوار کاست، ۵۷۶ ساعت تاریخ شفاهی، صوتی و تصویری و ۴۱۹۹ نگاتیو اقدام شده و در اختیار دبیرخانه کنگره قرار گرفته است.

کرمی با تاکید بر اینکه اگر دستگاه‌های اجرایی استان با جدیت پای کار باشند، بی‌تردید شاهد برگزاری باشکوه کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان خواهیم بود، ادامه داد: بدون شک اسنادی که برای برگزاری این کنگره تا به امروز جمع‌آوری شده است، می‌تواند معتبرترین و پراستنادترین اسناد برای نسل آینده در راستای معرفی وقایع دفاع‌مقدس از زبان رزمندگان استان زنجان باشد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه باید ورود جدی در زمینه برخی از اولویت‌های برگزاری این کنگره ملی، از جمله دیوارنویسی با موضوع ایثار و شهادت، فراخوان طرح‌های تبلیغاتی، تهیه و نصب تابلوهای تبلیغاتی و … داشته باشیم، اظهار کرد: مهم‌ترین موضوع برای برگزاری مطلوب کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان، رفع دغدغه اعتبارات است که باید از سوی دستگاه‌ها با جدیت دنبال شود.

کرمی با ابراز تاسف از اینکه تا به امروز نتوانسته‌ایم از ظرفیت هنرمندان برای برگزاری مطلوب این کنگره ملی در سطح شهر استفاده کنیم، خاطرنشان کرد: علاوه بر این اصناف نیز باید بیش از این‌ها در این زمینه ورود پیدا کرده و دبیرخانه آن فعالیت بیشتری در این حوزه داشته باشد.

 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار زنجان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار زنجان

    اخبار برگزیده