به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ عیسی قاسمپور رییس اداره فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت صاحب عصر امام زمان (ع) و آغاز سال نو شمسی به همکاران ابراز امیدواری کرد : با تلاش جمعی و جهادی همکاران در مناطق و نواحی 14 گانه بتوانیم فعالیت های فرهنگی و هنری را در سطح مناسب و شایسته استان زنجان  انجام دهیم.

 در این جلسه، وی با اشاره به برنامه ها و جشنواره های مختلف فرهنگی هنری در سطح استان و کشور ، توجه به کیفیت و کمیت آثار و ارسال به موقع آن را از مهم ترین وظایف کارشناسان و مدیران در مناطق دانست و گفت: ایجاد خلاقیت و تنوع در فعالیت ها در کنار فعالیت های روزمره موجب تنوع و پویایی کار فرهنگی و هنری خواهد شد.

عیسی قاسمپور رییس اداره فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی ضمن گرامیداشت شعار سال 1400( تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها) ، بر تحقق آن در حوزه فرهنگی و تولید محتواها ی مجازی تاکید کرد و افزود: تولید محتواها در خصوص فعالیت های بومی و محلی، مشاهیر فرهنگی و مراکز تاریخی و طبیعی ، توجه به کنگره شهدای استان زنجان که در نیمه دوم سال برگزار می شود و گرامیداشت برنامه های مناسبتی و ایام ا... نیز مورد توجه جدی همکاران در ادارات و کانونها قرار گیرد.

در ادامه این جلسه، مدیران کانونها و کارشناسان فرهنگی هنری مناطق 14 گانه استان نیز به بیان دیدگاه ها و نظرات خودر در حوزه کاری پرداختند.

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: