به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ علی مدقالچی اظهار داشت: بر اساس ارزیابی های انجام شده 41درصد جابه جایی مسافر دراین مدت به مقاصد داخل استان و 59 درصد به مقصد خارج استان انجام شده است.

وی بااشاره به  ۷۹۲۲ سفر ناوگان حمل ونقل جاده ای مسافر استان زنجان  گفت: مسافر جابه‌جاشده دراین مدت دراستان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 181 درصد ومیزان سفر درصد ۱۵۷افزایش داشته است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان اظهارداشت : با توجه به شیوع ویروس کرونا اقدامات لازم و پروتکل‌های بهداشتی به شرکت‌های حمل و نقل مسافر ابلاغ شده و به منظور رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی ناوگان حمل ونقل مسافری با ظرفیت ۵۰ درصد در حال خدمات رسانی به مسافران گرامی است.

مدقالچی با تاکید بر کنترل مستمرناوگان حمل ونقل جاده ای مسافراستان زنجان درایام ستاد نوروزی 1400 تاکید کرد: 54اکیپ نظارتی درسطح محورهای مواصلاتی استان زنجان مستقروبرعملکرد ناوگان حمل ونقل جاده ای مسافرنظارت داشتند .همچنین تعداد تخلف احصا شده از سامانه سپهتن از ابتدای ستاد نورزی سال 1400 تا 13 فروردین‌ماه سال جاری را 382 مورد است که 42 مورد از موارد تخلف به کمیسیون ماده 11 (کمیسیون رسیدگی به تخلفات رانندگان) معرفی و مابقی تذکر دریافت کرده‌اند.

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: