به گزارش خبرگزاری برنا در استان زنجان؛  فتح الله حقیقی در کاگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان افزود: امروز یکی از اشکالاتی که در استان شاهد آن هستیم این است که با وجود تولید کالاهای همتراز در استان، تولیدات از دیگر جاها تهیه می شود.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط مساوی، اولویت خرید کالا برای طرح ها و پروژه های همچون مسکن ملی، باید از محصولات تولیدکنندگان داخل استان باشد.

استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال گذشته موفق بود، گفت: این موفقیت مرهون داشتن نقشه راه بود.

حقیقی اظهار داشت: برای سال جاری نیز لازم است تا یک نقشه راه مدون برای عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تهیه شود تا برنامه ها و پیگیری ها برای رسیدن به نتایج عملیاتی، بر آن اساس باشد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان نیز در این جلسه گفت: با برگزاری مستمر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و پیگیری های مستمر صورت گرفته در سال ۹۹، ۲۰ واحد صنعتی تعطیل در استان به چرخه تولید بازگشتند.

ناصر فغفوری یادآور شد: سال گذشته با برگزاری ۱۰۱ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار زنجان و اجرای ۸۸ درصد مصوبات این کارگروه توانستیم اقدامات موثری در جهت رفع برخی از مشکلات و موانع موجود در مسیر فعالیت واحدهای تولیدی استان انجام دهیم.

به گزارش ایرنا در کاگروه تسهیل و رفع موانع تولید مسائل و مشکلات واحدهای نگین آسفالت، مقره سازی صدف گستر، صبا لوله، آبشار لوله و قطره آب قایم مورد بررسی قرار گرفت و استاندار زنجان برای حل مسائل آن ها دستورات لازم را صادر کرد. 

 

خبرنگار: داود خیری

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: