به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛  جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان، استاندار زنجان، مدیر کل آموزش و پرورش زنجان و سایر اعضا در سالن پیامبر اعظم استانداری برگزار شد.

حسن مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضا، به ارائه گزارشی کوتاه از مصوبات جلسه قبل شورای آموزش و پرورش استان پرداخت.

وی گفت: اختصاص زمین مناسب برای احداث مسکن فرهنگیان را به صورت جدی پیگیر بوده ایم که با حمایت ها و مساعدت های مسئولین استان در آینده نزدیک اختصاص می‌یابد.

این مسئول ادامه داد: ۶۳ باب مدرسه‌ای که در حال حاضر به جد پیگیر احداث ‌آن در شهرک های اقماری هستیم باید در دوران‌های گذشته احداث می‌شد؛ چرا که شهرک‌های اقماری باید دارای مدرسه می‌شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در رابطه با فعالیت پایگاه‌های اوقات فراغت، خاطرنشان کرد: در سطح ملی ۱۵ هزار و ۴۰۸ پایگاه اوقات فراغت در حال حاضر فعالیت دارند و برنامه‌های تابستانی برای دانش آموزان برگزار می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان در ادامه این جلسه گفت: ۸ مدرسه از سوی اداره کل راه و شهرسازی پیگیری می‌شود که تفاهم نامه اکثر این مدارس منعقد شده است.

گفتنی است در این جلسه از پوستر برنامه های اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در سال ١٤٠٠ مستند به برنامه های سند تحول بنیادین در طول برنامه ششم توسعه، رونمایی صورت گرفت.

 

 

ر

خبرنگار: داود خیری

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: