به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان در دیدار با کارکنان کمیته امداد شهرگرماب  با اعلام این خبر افزود: شور عاطفه‌ها از ۲۰ شهریور ماه آغاز ودر یازدهم مهرماه به پایان رسید که در این مدت خیران زنجانی ۶میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان تومان بصورت نقدی وکالایی وتهیه لوازم التحریر وپک های تحصیلی به دانش آموزان تحت حمایت این نهاد کمک کردند.

وی با قدردانی از مشارکت بالای مردم مومن ونیکوکار استان در پویش ملی شور عاطفه افزود:یک میلیاردو۳۴میلیون تومان از این کمک ها نقدی  والباقی بصورت  کمک های کالایی  در قالب تهیه بسته های تحصیلی ،لوازم التحریر ،کیف وکفش وسایر اقلام آموزشی  بوده که در بین خانواده های نیازمند تحت حمایت توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان  گفت: با توجه به شیوع ویروس  کرونا و محدودیت‌های آموزشی سعی داریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن کمک‌های نقدی جمع آوری شده را صرف خرید وسایل آموزش غیرحضوری از جمله تبلت وگوشی هوشمند  کرده  و در بین دانش آموزان نیازمند وفاقد امکانات آموزش غیر حضوری  توزیع کنیم.

صفری افزود : مردم نیکوکار استان زنجان در شور عاطفه‌های سال گذشته نیز بیش از چهار میلیارد و  ۸۰۰میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کرده بودند که با توجه به ادامه روند ویروس  کرونا وشرایط اقتصادی رشدخوبی نسبت به سال گذشته در کمک‌های مردمی حاصل شده است.     

 

 

 

خبرنگار: داود خیری

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: