به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ محسن اجلی از تمام اقشار جامعه برای پیوستن به پویش لبخند های نوروزی  برای کمک به تامین سلامت  نیازمندان،مناطق محروم و تجهیز مراکز درمانی ویژه بیماران کرونای دعوت کرد و گفت: با وجود شیوع کرونا کمک به تامین سلامت مناطق محروم با همت موسسه خیریه کلبه مهربانی و خیران تعطیل نمی شود.

نایب رییس خانه خیرین استان زنجان با اعلام  این مطلب گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات ایجاد شده جهت تامین هزینه های سلامت و معیشت اقشار آسیب پذیر به ویژه معلولین گرانقدر با هدف حمایت از این گروه ها در نظر هست در قالب پویش لبخند های نوروزی ملزومات بهداشتی برای این گروهها و مراکز درمانی ویژه بیماران کرونای، تهیه و در اسرع وقت بین آنها توزیع شود.

عضو هیات مدیره موسسه خیریه کلبه مهربانی از تمام اقشار جامعه برای پیوستن به  این پویش دعوت کرد و ادامه داد: چنین حرکت‌ها و برنامه‌هایی به تقویت روحیه نیکوکاری در جامعه کمک می‌کند، ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که ارزش‌های انسانی و معنوی در آن پررنگ است و یکی از ارزش‌هایی که همیشه در جامعه ایرانی نمایان بوده نوع دوستی و نیکوکاری در مسائل مختلف است.

اجلی با تاکید بر لزوم رعایت بهداشت و در خانه ماندن برای قطع چرخه انتقال ویروس کرونا، افزود: اگر مردم با همراهی و مشارکت پای کار نباشند ویروس کرونا شکست نخواهد خورد.

عضو هیات امنای موسسه خیریه کلبه مهربانی بیان کرد: هر چند در شرایط فعلی برگزاری تجمعات و مراسم جشن در موسسه خیریه کلبه مهربانی  لغو شده اما هرگز فعالیت‌های فرهنگی و کمک به نیازمندان توسط این موسسه در شرایط  کنونی جامعه تعطیل نمی شود.

اجلی در پایان افزود :مایه مسرت و خوشحالی خواهد بود که با مشارکت خود و دعوت از دوستان و آشنایان در این طرح انسانی، موسسه خیریه کلبه مهربانی را یاری دهید.

برای هرسبد ملزومات بهداشتی (دستمال کاغذی،الکل 70 درصد،ماسک و...) مبلغ 100 هزارتومان و برای تجهیز مراکز ویژه بیماران کرونای(پتو،ملافه و ...) به مبلغ 300 هزار تومان  در نظر گرفته شده است.

ضمن تبریک سال نو و آروزهای بهترین اتفاق ها، امید است این نیت انسان دوستانه شما عزیزان باعث نوروزی به شیرینی لبخند شود

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: