به گزارش برنا؛ مهدی محمدی امروز، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: ورودی و خروجی استان طی ۲۴ ساعت گذشته روندی آرام داشته به گونه‌ای که در این بازده زمانی، ۵۷ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا بستری و ۶۷ نفر از بیماران پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

او تعداد موارد پی.سی.آر مثبت از ابتدای شروع اپیدمی کرونا در استان تاکنون را ۴۰ هزار و ۸۵ مورد عنوان کرد و افزود: در این بازده زمانی تاکنون، ۲۴ هزار و ۶۲۵ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد موارد فوت با ابتلای قطعی در شبانه‌روز گذشته را پنج نفر اعلام کرد و گفت: مجموعه جان‌باختگان استان از ابتدای اپیدمی کرونا تاکنون به یک‌هزار و 404 نفر رسیده است.

او در پایان با تبریک روز پرستار، خاطرنشان کرد: اگر هم‌استانی‌ها می‌خواهند برای یک سال خدمات طاقت‌فرسا پرستاران بخش مراقبت از بیماران کرونایی هدیه بدهند، حتما دورهمی‌های یلدایی را دور از هم برگزار کنند تا کار آن‌ها در روزهای آتی با افزایش تعداد مبتلایان بیشتر نشود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: