به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا، دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز گفت من جو بایدن را فاسد می دانم. او فاسد است و شما به آن دولت نگاه کنید. آنها تعداد بیشتری از این افراد را دارند و صبر کنید تا ببینید که چه اتفاقی می افتد. زیرا شما یادداشت ها را از جلسه های کاخ سفید و همه موارد مشاهده کرده اید. آنچه اتفاق می افتد مایه ننگ است.

مجری شبکه فاکس نیوز از دونالد ترامپ پرسید شما شهر قدیمی خود را می بینید و اکنون ساکن فلوریدا هستید. شما می خواهید پول زیادی را در پرداخت مالیات صرفه جویی کنید. مالیات بر درآمد ایالتی در فلوریدا وجود ندارد. اما شما در شهر نیویورک می بینید این میزان 350 درصد افزایش می یابد. آخر هفته گذشته، در شیکاگو، 102 نفر از هموطنان ما هدف گلوله قرار گرفتند. 12 کودک و 14 نفر کشته شدند. قتل عام در تمام این سال ها وجود داشت که جو بایدن معاون رئیس جمهور بود، باراک اوباما رئیس جمهور بود. من هیچ اصلاحاتی را که آنها بعد از فرگوسن یا بعد از بالتیمور یا بسیاری از حوادث دیگر اعمال کردند، نمی بینم. نظر شما چیست؟

ترامپ در پاسخ گفت بله آنها تقریباً هیچ کاری نکردند و من جو بایدن را فاسد می نامم. او فاسد است و شما به آن دولت نگاه کنید. آنها تعداد بیشتری از این افراد را دارند و صبر کنید تا ببینید که چه اتفاقی می افتد. زیرا شما یادداشت ها را از جلسه های کاخ سفید و همه موارد مشاهده کرده اید. آنچه اتفاق می افتد مایه ننگ است. این یک وضع فاسد است. ما آنها را حین جاسوسی از ستاد مبارزات انتخاباتی خود بازداشت کردیم. آنها جاسوسی می کردند. من گفتم مدتها قبل این موضوع وجود داشت و شما آن را به یاد دارید؟ اما من آن را بدون درنگ زیاد گفتم و معلوم شد درست است آنها از ستاد مبارزات انتخاباتی من جاسوسی می کردند. آنها به خاطر آنچه انجام داده اند باید 50 سال در زندان باشند، زیرا این خیانت است. این یک کار وحشتناک است و آنچه آنها با افراد دیگر انجام می دهند، مانند ژنرال فلین و دیگران، شرم آور است. شرم آور است.

ترامپ در پاسخ به بیماری کرونا و موارد روز افزون ابتلا در آمریکا نیز افزود نتایج بدست آمده بهتر از پیش بینی هاست. اما مسئله مهم تر از آن این است که شمار موارد ابتلا به این دلیل بیشتر شده است که ما گسترده ترین آزمایش ها را انجام می دهیم. اگر آزمایش نمی گرفتیم، هیچ مورد ابتلایی هم نداشتیم.( این در حالی است که یک چهارم قربانیان کرونا در جهان آمریکایی هستند)

وی تصریح کرد در کشورهای دیگر آزمایش ها در سطح میلیونی انجام نمی شود. ما تقریباً از 30 میلیون نفر آزمایش گرفته ایم. وقتی از 30 میلیون نفر آزمایش می گیرید، ممکن است حتی وقتی یک کودک آبریزش بینی دارد، بگویند کرونا دارد، یا هر اسم بیماری که می خواهید رویش بگذارید؛ دارد. وقتی از افراد بیشتری آزمایش بگیرید، با موارد ابتلا هم رو به رو می شوید در برخی موارد افراد حتی نمی دانستند که بیمارند. شاید هم بیمار نباشند، اما این در آزمایش مشخص می شود. بنابراین خواهند گفت که 30 میلیون آزمایش انجام شده است. در حال حاضر، درصد بزرگی از آنها (مبتلا) هستند،

مجری فاکس نیوز پرسید بیایید درباره دور دوم (ریاست جمهوری) صحبت کنیم. اگر 131 روز دیگر، شب یا زمان بامداد اعلام کنند دونالد جی ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا انتخاب شده است، به ما بگویید یکی از اولویت های بزرگ شما در دوره دوم ریاست جمهوری تان چیست؟

ترامپ: من همیشه گفته ام استعداد مهم تر از تجربه است اما واژه تجربه، واژه بسیار مهمی است. هرگز قبلاً این کار را نکرده بودم. هرگز شب را در واشنگتن نگذرانده بودم. فکر می کنم 17 بار به واشنگتن رفته بودم و ناگهان رئیس جمهور آمریکا شدم. با بانوی اول کشورمان در خیابان پنسیلوانیا قدم می زنم و می گویم «این فوق العاده است.» اما من افراد زیادی در واشنگتن نمی شناختم. من متعلق به آنجا نبودم. من اهل منهتن در نیویورک بودم. اما الان همه را می شناسم و افراد فوق العاده ای در دولت دارم. آدم اشتباهاتی هم می کند. ابلهی مثل بولتون، تمام چیزی که می خواهد این است که همه را بمباران کند. در حالیکه شما مجبور نیستید همه را بمباران کنید، مجبور نیستید مردم را بکشید. 
در ادامه مجری از ترامپ سئوال کرد شما گفتید می خواهید سه مناظره با جو بایدن داشته باشید؟ 
ترامپ گفت بله سه مناظره خواهم داشت و هر تعداد که آنها بخواهند. نگفتم که خودم بیشتر از آن می خواهم. اگر شما بگویید که می خواهید بیشتر مناظره کنید، آنها می گویند که «اوه، او احساس می کند که دارد شکست می خورد. برای همین مناظره بیشتری می خواهد.» پس دوست ندارم چنین حرفی بزنم. من در هر تعداد مناظره ای که آنها بخواهند, شرکت خواهم کرد. سه مناظره برای من کافی است. 
ترامپ افزود او (جو بایدن) از همین حالا می گوید به خاطر کووید نمی تواند مناظره کند. باورتان می شود؟ می گوید «به خاطر کووید نمی توانم مناظره کنم.» همین دو روز پیش اشاراتی در این باره شنیدم. من گفتم «این را تماشا کنید.» در حال حاضر من در هر تعداد مناظره ای که بگویید, شرکت خواهم کرد. شما منظور مرا می دانید. اگر بگویم می خواهم 10 بار مناظره کنم، آنها می گویند «او می ترسد. او می ترسد ببازد.» بنابراین، من سه بار مناظره خواهم کرد و هر اندازه ای که آنها بخواهند. برای من فرقی ندارد. او نامزدی است که این کشور را نابود خواهد کرد و شاید خودش این کار را نکند. او تحت کنترل یک گروهک افراطی از افراد دیوانه خواهد بود که کشورمان را نابود خواهند کرد. مردم باید این را بدانند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: