«روح‌الله متفکرآزاد»، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، در رابطه با برنامه‌های مجلس یازدهم برای مبارزه با فساد به خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا گفت: در حال حاضر طرح‌هایی نظیر سوت‌زنی فساد و مدیریت تعرض منافع را در مجلس پیگیری می‌کنیم چراکه این موارد کارهای ایجابی و موثری است. کمااینکه بحث شفافیت آرای نمایندگان را هم را با محوریت مبارزه با فساد پیگیری می‌کنیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: در حقیقت اجرای طرح‌های عنوان شده در مبارزه با فساد را از مجلس شروع کردیم، به عبارت دیگر اولین اثر تعدادی از طرح‌های مذکور، خود مجلس است.

متفکرآزاد در واکنش به اینکه با توجه به فعالیت‌های شما در فضای مجازی، به نظر می‌رسد در حوزه مسکن فعال هستید، تصریح کرد: با عطف به اینکه تخصص اینجانب حوزه اقتصادی نیست اما دغدغه مردم در حوزه مسکن و معیشتی باعث شده است در این زمینه فعال شوم. البته در همین زمینه در تلاش هستیم که در هفته آینده و یا دو هفته دیگر، یک طرح دو فوریتی موثر بر قیمت مسکن را به صحن بیاوریم و تصویب کنیم.

متفکرآزاد در ارزیابی اقدامات اخیر وزیر ورزش و جوانان در بحث مبازره با فساد در ورزش خاطرنشان کرد: ما از این رویه به شدت حمایت می‎کنیم و رویکرد کلی مجلس یازدهم براین اساس است که از اقدام هر فرد و نهادی اعم از دولت، قوه قضائیه و مجلس در مبارزه با فساد، حمایت کنیم و مدافع آن هستیم. 2/5

خبرنگار: فرشته صائمی

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: