«سید ناصر موسوی لارگانی»، نماینده مردم فلاورجان و عضو هیئت رئیسه مجلس، در رابطه با مطرح کردن استیضاح رئیس جمهور توسط برخی از نمایندگان به خبرنگار سیاسی برنا گفت: اصلا بحث استیضاح رئیس جمهور مطرح نیست زیرا استیضاح رئیس جمهور به صلاح کشور نیست. طرح سوال از رئیس جمهور را در 5 محور ارائه کردم، محورهای سوال موضوعات اقتصادی، مانند مسکن، ارز، ازدواج جوانان و افزایش قیمت کالاهای ضروری است. تاکنون 125 نفر طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کرده‌اند. بنا داشتیم این طرح را امروز به هیئت رئیسه تقدیم کنیم اما چون برخی نمایندگان در جریان آن نبودند و قصدمان بر این است که این طرح به 200 امضا برسد، دست نگه داشتیم.

او ادامه داد: صبح امروز 1 ساعت قبل از شروع مجلس نمایندگانی که وارد مجلس شدند را در جریان این طرح قرار دادم و از آنها امضا گرفتم، مابقی نمایندگان از این طرح اطلاعی ندارند.

موسوی لارگانی در خصوص استیضاح هیئت رئیسه گفت: نمایندگان هنوز طرحی را تحت عنوان استیضاح هیئت رئیسه به ما تحویل نداده‌اند. استیضاح از حقوق مسلم نمایندگان است و می‌توانند یکی از افراد هیئت رئیسه و یا همه اعضای هیئت رئیسه را استیضاح کنند. 2/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: