به گزارش خبرنگار سیاسی برنا، کرونا شدیدترین و گسترده‌ترین بیماری ویروسی که همه جهان را درگیر کرده است و در ایران تعداد مناطق و استان‌های قرمز در مقایسه با روزهای قبل، نه تنها کاهش نداشته بلکه تعداد کشته ها و مبتلایان رو به افزایش است.

با توجه به افزایش مبتلایان، ستاد ملی کرونا استفاده از ماسک را در سراسر کشور اجباری کرده و رییس‌جمهوری در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا خواستار مجازات متخلفان استفاده نکردن از ماسک و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی شد و دامنه شمول این مجازات‌ها را از غیبت زدن برای کارمندان متخلف تا ارایه نکردن خدمات به متخلفان برشمرد.

نمایندگان مجلس یازدهم از روزی که شروع به کار کردند تقریبا به هیچکدام از پروتکل ها توجه نداشتند و رعایت نمی کردند، گویا آنها یا کرونا نمی‌گیرند! یا شاید این ویروس را شکست داده اند.  اما در جلسه امروز (چهارشنبه 18 تیر) در جریان بررسی اعتبار نامه تاجگردون نمایندگان تغییر کرده بودند و آن هم پوشیدن ماسک بود اما باز هم اعتنایی به رعایت فاصله گذاری نداشتند و پروتکل های بهداشتی را نادیده گرفتند، این در حالی است که طی هفته های اخیر چندین نماینده از مجلس یازدهم مبتلا به کرونا شده اند و شکی نیست که با این تصاویر تعداد مبتلایان وسعت بیشتر پیدا ‌کند.

6صحن+علنی+مجلس+شورای+اسلامیصحن+علنی+مجلس+شورای+اسلامی42صحن+علنی+مجلس+شورای+اسلامی

33

جلسه+علنی+مجلس+شورای+اسلامی (1)

جلسه+علنی+مجلس+شورای+اسلامی14جلسه+علنی+مجلس+شورای+اسلامی12صحن+علنی+مجلس+شورای+اسلامی5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: