به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

رئیس جمهور فرا رسیدن سالروز استقلال جمهوری ازبکستان را تبریک گفت

رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیامی به رئیس جمهور ازبکستان، ضمن تبریک فرا رسیدن بیست و نهمین سالروز استقلال این کشور، تاکید کرد: امیدوارم با عنایت جناب‌عالی و تلاش مسوولان اقتصادی دو کشور، شاهد تعمیق روزافزون همکاری‌ها در راستای تامین منافع دو ملت باشیم.

///

برگزاری جلسه ارکان حقوقی دولت برای فوتبال؛

جنیدی: جزئیات قرارداد ویلموتس بررسی شد/ پیش‌بینی تمهیدات ویژه برای دفاع مستدل در CAS/ سازمان حقوقی دولت به فدراسیون کمک می‌کند/ نباید از محدودیت‌های تحریمی به سادگی گذشت

معاون حقوقی رئیس جمهور از برگزاری جلسه حقوقی برای بررسی جزئیات قرارداد مارک ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی و چگونگی دفاع از منافع ایران در ادامه رسیدگی به شکایت این مربی بلژیکی در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) خبر داد.

///

ولایتی درگذشت مرحوم عرب را تسلیت گفت

در پی درگذشت حاج محمد عرب معاون اسبق وزارت خارجه و از دیپلمات های با سابقه وزارت خارجه، ولایتی طی پیامی این مصیبت را تسلیت گفت.

///

تحلیلگر ارشد مسائل اسرائیل:

اقدام امارات مبنی بر عادی‌سازی روابط با اسرائیل برای منطقه فاجعه است/ به دشمن شماره یک خاورمیانه اجازه داده شد تا وارد منطقه شود

تحلیلگر ارشد مسائل اسرائیل گفت: اقدام امارات مبنی بر عادی سازی روابط با اسرائیل فاجعه برای منطقه است.

///

رئیس مجلس:

امیدوارم با روحیه جهادی بتوانیم مشکلات استان خوزستان حل کنیم

رئیس مجلس شورای اسلامی بر اهمیت بررسی پروژه های استان خوزستان و تلاش برای بهره برداری از آنها تاکید کرد و گفت: وظیفه نخست مجلس نظارت دقیق بر پروژه ها، کارها و اعتبارات است و مردم باید بدانند که پروژه های شهرستان شان در چه وضعیتی قرار دارد و چه وقت تکمیل می شود.

///

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور:

کاندیداها حق تشکیل ستاد انتخابات ندارند/ عراقی‌ها برای مراسم اربعین امسال، زائر خارجی نمی‌پذیرند

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: سفیر ایران در بغداد به ما اعلام کرد که مسئولان عراقی به صراحت اعلام کرده اند که امسال به خاطر بیماری کرونا زائر خارجی را نمی پذیرند.

///

عضو حزب اعتماد ملی:

مردم به جز احمدی‌نژاد، هیچ‌گاه به رئیس‌جمهور اصولگرا رأی ندادند/ در مجلس پنجم دو بار آبستراکسیون کردیم/ تجربه ثابت نکرده اینکه مجلس اصولگراست حتما رئیس جمهور بعدی هم اصولگراست،

عضو حزب اعتماد ملی گفت: در انتخابات ریاست‌ جمهوری به جز دوره احمدی‌نژاد، که مردم به یک رئیس‌جمهور اصولگرای صرف یا تند رأی دادند، طی این 40 سال هیچ‌گاه به رئیس جمهور اصولگرا رأی ندادند.

///

دیپلمات سابق کشورمان:

تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران از زمان اوباما آغاز شد/ برخی از جناح‌های داخلی منجر به خروج سرمایه از ایران شدند/ هدف پمپئو تبلیغ بیشتر علیه ایران است

دیپلمات سابق کشورمان گفت: در حقیقت تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران از زمان اوباما و به بهانه ارسال موشکی که روی آن شعار نوشته شده بود، آغاز شد.

///

وکیل نسرین ستوده:

خود نسرین ستوده از ملاقات با خانواده امتناع کرد/ قانون کاهش جرائم تعزیری در رابطه با پرونده نسرین ستوده اعمال نشده

وکیل نسرین ستوده گفت: قانون کاهش جرائم تعزیری در رابطه با پرونده نسرین ستوده اعمال نشده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: