به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، به نقل از سپاه نیوز، در راستای اجرای کمک های مومنانه، مواسات و همدلی در ایام شیوع ویروس منحوس کرونا، به منظور لبیک به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و یاری رسانی به اقشار آسب پذیر جامعه اسلامی در جنوب کشور، به همت نیروی دریایی سپاه 5 هزار بسته کمک معیشتی تهیه ودر مراسمی با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توزیع شد.

بنا بر این گزارش،  نیروی دریایی سپاه در این مرحله از توزیع کمک های مومنانه، بسته های معیشتی را برای رفع نیاز محرومین و نیازمندان، به استان های فارس، هرمزگان، خوزستان، بوشهر و جنوب استان سیستان و بلوچستان ارسال کرد.

دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در این مراسم اظهار کرد: در این سری کمک های مومنانه  و در لبیک به فرمان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)  در نیروی دریای سپاه ،با 5 هزار بسته ای  که امروز توزیع می شود و  35 هزار بسته ای که  قبلا به مردم عزیزمان و کسانی که بر اثر این بیماری منحوس شغل و کار خودشان را از دست داده اند ؛ به 40 هزار بسته رسیده و به یاری خدا تا پایان امسال به 45 هزار بسته خواهد رسید.

بسته های کمک مومنانه از محل صرفه جویی های برنامه ای نیروی دریایی سپاه تهیه شده و شامل 10 کیلو برنج ، روغن ، گوشت مرغ و بوقلمون  به ارزش 500 هزار تومان است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: