به گزارش برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

رئیس جمهور:

شما قهرمان رفع تحریم باشید!/ به یک سوم جامعه، بسته کمک معیشتی ارائه می‌شود/ تا می‌گوییم شرایط بهتر می‌شود، برخی به مذاکره با آمریکا نسبت می‌دهند/ یک عده مجانی آمریکا را تطهیر می‌کنند تا دولت را تخریب کنند

رئیس جمهور گفت: احساس می کنیم شرایط ما در آینده بهتر می شود تا می گوییم شرایط بهتر می شود، برخی می گویند می خواهید با آمریکا صحبت کنید.


///

رئیس دفتر رئیس جمهور:

جلسات دولت با بیش از 15 نفر برگزار نمی شود/ سیاست دولت و نظام نسبت به آمریکا تغییر نکرده است/ دولت از سال ۹۲ تا به امروز هیچ‌ گاه خودسر هیچ تصمیمی نگرفته

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: با توجه به قرمز بودن وضعیت تهران، جلسه دولت با بیش از ۱۵ نفر برگزار نمی شود.


///

رئیس سازمان برنامه و بودجه:

ارز ۱۱۵۰۰ تومان در بودجه سال آینده در نظر گرفته شد/ قیمت نفت هنوز نهایی نشده اما برآورد اولیه ۴۰ دلار است

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: نرخ ارز را در لایحه بودجه سال آینده ۱۱ هزار و پانصد تومان در نظر گرفتیم و برآوردهای اولیه برای نفت بشکه ای ۴۰ دلار است.


///

وزیر اقتصاد در جمع خبرنگاران:

دوستان با رعایت بیشتر درباره بازار سرمایه نظر دهند/ آمادگی داریم با عرضه اولیه ثبات مستمر ایجاد کنیم

وزیر اقتصاد گفت: عزیزانی که می خواهند درباره بازر سرمایه نظر بدهند با رعایت بیشتر نظر بدهند.


///

معاون سیاسی وزارت امور خارجه:

آخرین شهید وزارت امور خارجه در یمن بود/ از هر مسیری برای تحقق اهداف کشور تلاش می‌کنیم

هنرستان شهدای وزارت امور خارجه امروز ظهر به مناسبت سالگرد آزادسازی سوسنگرد به صورت مجازی با حضور سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه، رییس خیرین مدرسه‌ساز کشور، مدیرکل فنی – حرفه‌ای آموزش و پرورش و تعدادی از اعضای هیات امنای پویش احسان کریمانه همکاران وزارت امور خارجه در تهران و همچنین استاندار خوزستان و جمعی از مدیران محلی و استانی در سوسنگرد افتتاح شد.


///

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

مجموعه فعالیت‌های هنری تعطیل هستند/ روزنامه ها تعطیل نیستند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: همه فعالیت های غیر ضروری تعطیل است مجموعه فعالیت های هنری جزو گروه سه تلقی می‌شوند و کلا، تعطیل هستند‌.


///

دبیرکل حزب مردم‌سالاری در گفتگو با خبرگزاری برنا:

اگر کنگره حزب تایید کند، کاندیدا می‌شوم/ اصول‌گراها اگر در قدرت باشند با مذاکره مشکل ندارند/ با غیبت اکثریت مردم قطعا انتخابات رقابتی نخواهیم داشت/ حزب مردم‌سالاری نه کاندیدای نیابتی می‌پذیرد و نه بدون قید و شرط کاندیدا معرفی می‌کند

دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: اصول‌گراها دست خود را رو می‌کنند، می‌گویند مذاکره اشکالی ندارد ولی ما باید مذاکره کنیم. یعنی با اصل مذاکره مشکلی ندارند ولی می‌گویند که اصول‌گراها باید مذاکره کنند.


///

وزیر آموزش و پرورش:

بیش از 12 میلیون و 200 هزار از دانش آموزان در سامانه شاد فعال هستند/ ساعات کلاس ها را توزیع کردیم

وزیر آموزش و پرورش گفت: بیش از 12 میلیون و 200 هزار از دانش آموزان و تقریبا همه معلمان فعال در این برنامه فعال هستند، قطعا کسانی که از شاد استفاده می کنند می توانند شهادت دهند، هنوز مشکلات هست اما روند رفع آن به زودی اتفاق می افتد.


///

مشاور عالی سابق رئیس‌ جمهوری:

سال گذشته هزینه ارزی ما 70 میلیارد دلار و درآمدمان 50 میلیارد دلار بود/ دعوای مجلس و دولت، دعوای سرهنگ و حقوقدان است!/ دعواها به مناظره‌های انتخابات گذشته مربوط است

مشاور عالی سابق رئیس‌ جمهوری گفت: سال گذشته 50 میلیارد دلار درآمد ارزی داشتیم اما 70 میلیارد دلار هزینه ارزی داشتیم این، بدین معناست که کمبود ارز داریم.


///

تایید خبر تزریق گاز UF6 در سانتریفیوژ های IRM2

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین خبر تزریق گاز UF6 در سانتریفیوژ های IRM2 را تایید کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: