به گزارش برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

یک فعال سیاسی اصولگرا مطرح کرد؛

پایداری‌ها وزنی در جریان اصولگرایی ندارند/ یکی از بزرگترین خیانت‌ها پرداخت یارانه در دولت نهم و دهم بود/ مهم‌ترین مشکل مجلس شعار زدگی تحت عنوان انقلابی و جهادی عمل کردن است

یک فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به استارت پرداخت یارانه نقدی در دولت نهم و دهم گفت: یکی از بزرگترین خیانت هایی که شد همین یارانه نقدی بود اگر ما اشتغال ایجاد کرده بودیم این میزان مشکلات نداشتیم.


///

عضو فراکسیون امید در مجلس دهم:

نمایندگان مدعی اداره قوه مجریه در مدیرت مجلس مانده‌اند/ در مجلس طیفی میدان داری می‌کنند که حرف شنوی از کسی ندارند

عضو فراکسیون امید در مجلس دهم گفت: نمایندگانی که ادعا دارند، می توانند قوه مجریه را اداره کنند، در مدیرت مجلس مانده‌اند.


///

سخنگوی حزب اعتماد ملی:

نگران اجماع اصلاح طلبان نیستیم/ نمی‌توان به لیست کارگزاران اکتفا کرد/ نام افراد دیگری هم مطرح است

سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: اصلاح طلبان به دنبال اجماع هستند و امیدواریم تا آن موقع هم ساز و کاری برای اجماع به وجود بیاید و یا ائتلافی از درون جبهه اصلاحات به وجود بیاید که اصلاح طلبان با یک نامزد در عرصه رقابت حضور پیدا کنند؛ ما نگران اجماع اصلاح طلبان نیستیم.


///

فعال سیاسی اصلاح طلب:

ما با شرایط موجود نمی‌توانیم رئیس جمهور جوان داشته باشیم/ رئیس جمهور آینده باید از دل جامعه کارگری باشد

فعال سیاسی اصلح طلب با اشاره به انتخابات 1400 گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر بیشترین قشری که تحت فشار اقتصادی قرار دارند کارگران هستند، شاید گزینه ای که از دل جامعه کارگری در بیاید، مناسب تر باشد.


///

یک قدم رو به جلو به سمت قوه قضاییه هوشمند با انتصاب معاون راهبردی جدید دستگاه قضا؛

معاون اول قوه قضاییه: اتخاذ نگاه کلان به میزان تحقق اهداف دستگاه قضایی برای نیل به عدالت ماموریت معاونت راهبردی باشد/ صاحبکار: نگاه‌ها و رویکرد‌های جدید و بدیعی را در قوه قضائیه پایه گذاری و پیگیری می کنیم

مرکز رسانه قوه قضائیه مراسم تودیع و معارفه معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی قوه قضاییه امروز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با دعوت از تعداد محدودی از مقامات و مسئولان دستگاه قضایی، با حضور حجت الاسلام والسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه برگزار شد.


///

فرمانده کل سپاه:

آمریکا به عنوان نماد قدرت غرب در حال تجربه زوال خورشید عمرش است

فرمانده کل سپاه گفت: امروز در حال تماشای این واقعیت شیرین هستیم که غرب در مغرب، غروب را تجربه می‌کند و آمریکا به عنوان نماد قدرت غرب در حال تجربه زوال خورشید عمرش است و این واقعیت انکار ناپذیر است.


///

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

تانک‌های کرار نیروی زمینی در حال گذراندن مراحل ارزیابی نهایی هستند

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نمونه‌هایی از تانک پیشرفته کرار که در اختیار نیروی زمینی قرار گرفته است، مراحل تست و ارزیابی میدانی را می‌گذراند.


///

متن کامل گزارش نوامبر آژانس درباره راستی آزمایی برنامه هسته‌ای ایران

در گزارش نوامبر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با بیان اینکه ایران همچنان به اجرای موقت پروتکل الحاقی ادامه می‌دهد، عنوان شده که آژانس به ارزیابی اظهارنامه‌های ایران ذیل پروتکل الحاقی ادامه داده و دسترسی تکمیلی را به تمامی سایت‌ها و مکان‌های مورد نیاز در داخل ایران، انجام داده است.


///

با حکم فرمانده کل سپاه پاسداران؛

سردار حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ شد

سرتیپ دوم پاسدار حسن حسن زاده با حکم سرلشکر سلامی به عنوان فرمانده جدید سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ منصوب شد.


///

گزارش روز؛

بالا گرفتن تب انتخاب رئیس جمهور نظامی/ واکنش کاربران چیست؟

«یک کاندیدای نظامی بر صندلی ریاست جمهوری ۱۴۰۰ می نشیند» این گزاره ای است که از مدت ها پیش، بارها از سوی بسیاری از چهره های سیاسی و کاربران شبکه های اجتماعی، مطرح شده و می شود.‌


///

توضیحات عراقچی در پی انتشار یک خبر

معاون سیاسی وزارت امور خارجه در نامه ای به انتشار یک خبر واکنش نشان داد و توضیحاتی نیز ارائه داد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: