به گزارش برنا، احمد نادری در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری به استناد ماده 75 آیین نامه داخلی مجلس، گفت: آقای احمدی بیغش نماینده مردم شازند در نطق میان دستور امروز خود صحبت های احساسی داشتند و به نظر می رسد از امنیت ملی و سیاست خارجی چیزی نمی فهمند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم در توضیح توئیت اخیر خود درباره طالبان افزود: این یک موضوع اجتماعی از منظر یک استاد علوم اجتماعی و در بحث جنبش های اجتماعی بود. البته جنایات طالبان در دهه 70 و 80 در حق مردم افغان و ایران محکوم است، اما موضوعی که من مطرح کردم از منظر امنیت ملی و از نظر یک مدرس علوم اجتماعی بود.

وی ادامه داد: مصاحبه ام در مخالفت با اظهارات اردوغان نیز از اولین گفت و گوها بود که در خبرگزاری فارس منتشر شد. آقای احمدی بیغش مباحثی را عموماً مطرح می کند که موجبات تکدر فراوان همکاران و دلسوزان انقلاب می شود. از جمله درخصوص چین موضع نابخردانه و غیرمنطقی گرفتند، امروز به مجلس و آذری زبان ها نیز اهانت کردند.

نادری در پایان یادآور شد: با توجه به برخوردهای احساسی و مواضع غیرعقلانی آقای احمدی بیغش در مباحث سیاست خارجی، هیات نظارت بر رفتار نمایندگان باید درباره عضویت ایشان در کمیسیون امنیت ملی تجدیدنظر کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: