به گزارش برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

رئیس جمهور در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت:

رویکرد دولت نسبت به منابع جدید درآمدی بودجه مثبت است/ واقعی بودن درآمدها و عدم تحمیل فشار بر مردم باید بطور دقیق در منابع جدید درآمدی مورد توجه قرار گیرد

یکصد و نود و دومین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز سه شنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل شد.


///

سخنگوی دولت:

آیین نامه اجرایی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها در 11 ماده به تصویب رسید/ طرح جامع خودرو توسط وزارت صمت در حال آماده شدن است

سخنگوی دولت گفت: آیین نامه اجرایی اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها در 11 ماده به تصویب دولت رسید.


///

معاون سابق قوانین مجلس:

کاندیداتوری رضایی در انتخابات میان دوره‌ای مجلس صحت ندارد

معاون سابق قوانین مجلس در پاسخ به سوالی پیرامون شایعه برخی سایت های خبری مبنی بر کاندیداتوری رضایی در انتخابات میان دوره ای مجلس از حوزه انتخابیه تهران، تاکید کرد: این شایعه را صد درصد تکذیب می کنم.


///

وزیر جهاد کشاورزی:

صادرات محصولات کشاورزی نسبت به سال گذشته ۲۲ درصد رشد داشته است

وزیر جهاد کشاورزی گفت: در ۹ ماهه دوم سال جاری میزان صادرات محصولات کشاورزی کشور ۲۲ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.


///

وزیر اقتصاد:

برخوردهای قضایی در میان بخش خصوصی دلسردی ایجاد کرده است/ در واگذاری‌ها قیمت توسط فرد تعیین نمی‌شود

وزیر اقتصاد گفت: امروز سوال بخش خصوصی این است که واگذاری‌ها چه سرنوشتی داشتند که شما از ما انتظار دارید مجدداً پا به این عرصه بگذاریم، ما به عنوان بخشی از حکومت باید به دنبال ایجاد امنیت برای سرمایه‌گذار باشیم.


///

معاون اول دستگاه قضا:

سند تحول قضایی، برای صیانت از حقوق آن قشری است که نه زبان گویا برای احقاق حقشان دارند و نه توانی برای گرفتن وکیل

معاون اول دستگاه قضا گفت: سند تحول قضایی، برای صیانت از حقوق آن قشری که نه زبان گویا برای احقاق حقشان دارند و نه توانی برای گرفتن وکیل دارند به میدان می آید.


///

یک حقوقدان:

سند تحول قضایی متناسب با نیاز زمان است/ نمی‌توانیم به صورت دستوری، عدالت قضایی اجرا کنیم/ برای اجرا سند، نیاز به استقلال قاضی و وکیل داریم

یک حقوقدان گفت: سند تحول قضایی متضمن نکات، برنامه ها و ایده های بسیار جالب و بعضا متناسب با زمان است.


///

یک فعال سیاسی اصولگرا:

باید به دیپلماسی اقتصادی اهمیت بدهیم‌/ برخی با وعده‌های عوام گرایانه و شعارهای پوپولیستی سعی می‌کنند رئیس جمهور شوند

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: ما باید به دیپلماسی اقتصادی اهمیت بدهیم‌ زیرا اقتصاد داخلی کشور ما مانند سایر کشورها از بازارهای جهانی و اقتصاد بین الملل تاثیر پذیری دارد.


///

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری:

احمدی‌نژاد مأمور شکاف اصولگرایان شد/ جامعه روحانیت مبارز می‌تواند به عنوان شیخوخیت جریان اصولگرایی نقش ایفا کند

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: زمانی که ما به سخنان امام و رهبری رجوع می کنیم گفته اند که هر جا به مشکل بر می‌خورید به جامعه مدرسین رجوع کنید؛ اگر ما معتقد به خط امام هستیم باید بدانیم که روحانیت محور باشد.


///

رئیس خانه احزاب ایران:

مجلس یازدهم به احزاب بی توجهی کرده است/ ۱۲۰ حزب پروانه گرفته‌اند/ احزاب باید ضربه گیر نظام باشند و اگر انتقادی وجود دارد از این کانال عبور کند

رئیس خانه احزاب ایران با اشاره به طرح اصلاح قانون انتخابات گفت: مجلس باید عضویت در احزاب قانونی را به عنوان شرایط لحاظ کند.


///

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه:

باید اهداف حزب موتلفه در مجلس دنبال شود/ به غیر از اعضا حزب نمایندگان دیگری در فراکسیون موتلفه حضور ندارند

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در رابطه با علت "تشکیل فراکسیون موتلفه در مجلس گفت: برای بحث های داخلی حزب این فراکسیون را تشکیل دادیم تا نظرات حزب در مجلس دنبال شود.


///

نامه رییس جمهور به مجلس/ بررسی نامه در کمیسیون تلفیق

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در نشست جلسه علنی امروز گفت: نامه رییس جمهوری مبنی بر اصلاح لایحه بودجه دریافت شده و برای رسیدگی بیشتر به کمیسیون تلقیق ارسال می‌شود.


///

وزیر اطلاعات:

سربازان گمنام ‌امام زمان (عج) در انجام وظایف لحظه‌ای درنگ نمی‌کنند

وزیر اطلاعات در پیامی به مناسبت ۹ دی تاکید کرد: به هموطنان اطمینان می‌دهم که سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد، تحت توجهات و الطاف خفیه الهی در انجام وظایف خطیر خویش لحظه‌ای درنگ نخواهند کرد.


///

نماینده ارومیه از پاسخ‌های وزیر جهاد کشاورزی قانع شد

نماینده مردم ارومیه در صحن علنی از پاسخ‌های وزیر جهاد کشاورزی مشروط به سفر وی به ارومیه و جبران خسارات قانع شد.


///

وزیر اقتصاد کارت زرد گرفت

نمایندگان مجلس از توضیحات وزیر امور اقتصادی و دارایی به سوال نادری و موسوی نمایندگان تهران درباره نحوه واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه قانع نشدند و به دژپسند کارت زرد دادند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: