به گزارش برنا، محمدباقر قالیباف امروز در دومین روز از نظارت میدانی خود از حوزه های انتخابیه نمایندگان چهارمحال و بختیاری از روستای عشایرنشین لبد شهرستان کوهرنگ بازدید کرده و از سوی عشایر این روستا به گرمی مورد استقبال قرار گرفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی پس از ورود به این روستا و بازدید از بخش‌های مختلف، به صورت مستقیم و صمیمانه با مردم گفت‌وگو کرد و در جریان مشکلات و مطالبات آنها قرار گرفت.

رئیس قوه مقننه ادامه داد: نیروهای جهادی را به منظور پیگیری مسائل این روستا بسیج خواهم کرد، همچنین مشکلات این بخش را در جلسه نهایی با استاندار در میان خواهم گذاشت.

قالیباف با اشاره به اینکه مردم روستای لبد در روزهای سخت پای انقلاب ایستادگی کرده و در میدان جنگ حضور داشتند، افزود: مطمئن باشید که هرگز فراموشتان نمی‌کنیم و قول می‌دهیم برای رفع مشکلاتتان تمام تلاشمان را به کار بگیریم؛ امیدارم با تلاش نیروهای جهادی و مدیران استانی مشکلات مطرح شده حل شود.

وی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی و دولت مصمم هستند مسائل و مشکلات را با اولویت مناطق محروم به ویژه مناطق مشابه روستای لبد که ایثارگرانه در دوان دفاع مقدس حضور داشتند، تا حصول نتیجه و رفع مشکلات مذکور پیگیری کنند.

وی در جریان این بازدید با حضور در خانه یکی از عشایر دارای فرزند معلول گفت: امکانات مورد نیاز برای این خانواده‌ها چندان پیچیده نبوده و باید تأمین شود.

بر اساس این گزارش مردم این روستای عشایری به صورت چهره به چهره با رئیس مجلس صحبت کرده و به بیان مشکلات خودشان که عمدتاً ناشی از کمبود امکانات حداقلی رفاهی، وضعیت نامناسب راه‌ها و جاده‌ها و مسائل اقتصادی بود پرداختند و قالیباف بر پیگیری  این مسائل توسط مجلس تاکید کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: