به گزارش گروه روی خط رسانه برنا، به نقل از ایرنا، محمد جواد ظریف روز دوشنبه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان حاضر می‌شود. همچنین در جلسه سه‌شنبه این کمیسیون سرتیپ امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به منظور پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان در این کمیسیون حضور می‌یابد.

کمیسیون اصل ۹۰ مجلس هم سه شنبه با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه و نماینده ستاد کل نیروهای مسلح تشکیل جلسه خواهد داد. همچنین در جلسه روز یکشنبه در نشستی با مسوولان قضایی و اجرایی کشور موضوع کاهش جمعیت کیفری بررسی می‌شود.

کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید در ادامه بررسی طرح اصلاح موادی از قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار، با حضور وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی، صنعت و معدن، دادگستری، بانک مرکزی، دیوان محاسبات کشور و مرکز پژوهش‌های مجلس روز سه شنبه تشکیل جلسه خواهد داد.

در ادامه، کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری روز سه شنبه مهمان محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش خواهد بود و او به سوالات جمعی از نمایندگان پاسخ خواهد داد. در جلسه روز دوشنبه این کمیسیون طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان و معلمان و مدارس بررسی خواهد شد و در بررسی اصل پانزدهم قانون اساسی در مورد تدریس زبان‌های محلی و قومی در مدارس و دانشگاه‌های کشور از دیگر برنامه‌های کمیسیون آموزش خواهد بود.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و رضا اردکانیان، وزیر نیرو روز سه شنبه  جهت پاسخگویی به سوالات جمعی از نمایندگان در کمیسیون اجتماعی حاضر می شوند. همچنین علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت روز دوشنبه میهمان کمیسیون اجتماعی خواهد بود همچنین در این روز برای پاسخ به سوالات جمعی از نمایندگان در کمیسیون اقتصاد ی حاضر می‌شود.

وزیر نیرو روز سه شنبه در کمیسیون انرژی برای پاسخ به سوالات جمعی از نمایندگان حاضر می‌شود همچنین در روز سه‌شنبه کمیسیون صنایع و معادن میهمان وزیر صنعت معدن و تجارت خواهد بود و به سوالات جمعی از نمایندگان پاسخ خواهد داد.

همچنین وزیر نیرو روز دوشنبه با حضور در کمیسیون عمران به سوالات جمعی از نمایندگان پاسخ خواهد داد. در روز سه‌شنبه کمیسیون عمران مهمان محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی خواهد بود.

سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد روز سه‌شنبه در کمیسیون فرهنگی برای پاسخگویی به سوالات جمعی از نمایندگان حضور می‌یابد و کمیسیون کشاورزی با دعوت از  کاظم خاوازی، وزیر جهاد کشاورزی در روز شنبه به منظور پیگیری تصمیمات این کمیسیون به استان مرکزی بحث و بررسی تبادل نظر خواهد داشت و همچنین وزیر جهاد کشاورزی در روز سه شنبه برای پاسخگویی به سوالات جمعی از نمایندگان در این کمیسیون حضور می یابد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: