به گزارش برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

دکتر روحانی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت:

دولت برای اختصاص ارز مورد نیاز بخش دارو و تجهیزات پزشکی اولویت خاصی قایل است/ وزیر امور اقتصادی و دارایی گزارشی از تحولات بازار سرمایه ارایه کرد

در یکصد و نود و هفتمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که روز سه‌شنبه به ریاست حجت‌الاسلام و لمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور برگزار شد، وزیر امور اقتصادی و دارایی گزارشی از تحولات بازار سرمایه ارایه کرد که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


///

حضور وزیر دفاع در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با حضور امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برای پاسخ ۳ سوال نمایندگان برگزار شد.


///

سخنگوی دولت:

بودجه جای شعار نیست، بودجه جای عدد و رقم و حرف کارشناسی است/ تنها مسیر پیش روی دولت جدید آمریکا انجام تعهدات ۲۲۳۱ است

سخنگوی دولت گفت: بودجه جای شعار نیست، بودجه جای عدد و رقم و حرف کارشناسی است و متناسب با واقعیت ها، محدودیت‌ها و ظرفیت های کشور است.


///

رییس سازمان پدافند غیرعامل:

هر سه هدف ترامپ علیه ایران با شکست مواجه شده است/ کفگیر تحریم‌ها به ته دیگ خورده است

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه دشمن در حوزه جنگ اقتصادی و تحریم‌ها به آخر خط رسیده است و کارزار فشار حداکثری رو به پایان است، گفت: تحریم‌های کم‌اثر و بعضا تکراری حاکی از آن است که کفگیر تحریم‌ها به ته دیگ خورده است.


///

فرمانده کل سپاه:

دست‌های ما به نیابت از ملت بزرگ ایران بر روی ماشه است

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دست‌های ما به نیابت از ملت بزرگ ایران بر روی ماشه است، گفت: رزمایش‌های اخیر نیروهای مسلح حاوی پیامی صریح به دشمنان بود تا دچار خطای محاسباتی نشوند.


///

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به بیانیه سه کشور اروپایی

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: بهره برداری از کارخانه تولید اورانیوم فلزی اصفهان مندرج در قانون مجلس شورای اسلامی و تولید سوخت پیشرفته (سیلیساید) برای استفاده در راکتور تحقیقاتی تهران، دو موضوع کاملاً متفاوت از هم هستند.


///

رئیس مجلس:

نام وزارت خارجه را تغییر دهیم

رئیس مجلس گفت: باید برای توسعه دیپلماسی اقتصادی در وزارت امور خارجه، نام این وزارتخانه را هم تغییر داده و به وزارت خارجه و تجارت و امور بین الملل تبدیل کنیم.


///

مجلس فردا درباره لایحه بودجه جلسه غیرعلنی دارد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور فردا برگزار می شود.


///

حضور رستم قاسمی در خبرگزاری برنا

رستم قاسمی، وزیر اسبق نفت، صبح امروز از خبرگزاری برنا بازدید کرد.


///

یک فعال سیاسی اصولگرا:

سعید جلیلی از چهره پایداری ظهور می‌کند

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: از مجموعه هایی مثل پایداری چهره هایی مثل سعید جلیلی ظهور خواهد کرد و همینطور از میان اصولگرایان معتدل علی لاریجانی با حمایت جریان های اعتدالی ظهور خواهد کرد.


///

فعال سیاسی اصلاح طلب:

اصولگرایان از کاندیداتوری ظریف واهمه ندارند بلکه تمامیت خواه هستند

فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به این سوال که چرا اصولگراها از کاندیدا شدن ظریف هراس دارند گفت: اصولگرایان از کاندیداتوری ظریف ترس و واهمه ندارند، آنها تمامیت خواه هستند و می گویند قوه مجریه باید کاملا در اختیار ما قرار بگیرد


///

وزیر خارجه کارت زرد گرفت

نمایندگان مجلس از پاسخ های وزیر امور خارجه به سوال جواد کریمی قدوسی درباره علت تلاش برای مذاکره با آمریکا پس از شهادت سردار سلیمانی قانع نشدند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: