«جواد آرین منش»، چهره سیاسی اصولگرا، در رابطه با تعدد کاندیداها در جریان اصولگرایی به خبرنگار سیاسی برنا گفت: در شرایط کنونی هنوز اصولگرایان به کاندیدایی واحد نرسیده اند و طبیعی است که از کثرت به وحدت می رسند و این معمول است. در سایر جناح ها هم چنین وضعیتی وجود دارد. اول افراد متعددی مطرح می‌شوند و بعد نظرسنجی هایی صورت می گیرد و میزان مقبولیت افراد مورد سنجش قرار می‌گیرد و در نهایت ممکن است به اجماع برسند.

او افزود: آنچه که تا امروز دیده می شود تعدد کاندیداها در اردوگاه اصولگرایی است کاندیدای نظامی و سپاهی و تعدادی دیگر مطرح است و در مقاطعی این تعداد از ده بیست نفر، تجاوز می کرد.

آرین منش تاکید کرد: تا به امروز تلاش جریان اصولگرایی بر این است که روی رییسی تمرکز شود و هنوز هم سعی دارند او را قانع کنند، البته اگر او آمادگی ورود به صحنه انتخابات را داشته باشد. در مرحله بعد گزینه هایی چون قالیباف مطرح است سایر جریان ها هم کاندیداهایی را مطرح می کنند ولی هنوز به اجماع نرسیده اند.

او اضافه کرد: موتلفه در انتخابات گذشته برای اولین بار کار خوبی انجام داد و کاندیدای حزبی همراه با طرح، برنامه و مسئولیت پذیری معرفی کرد البته من امروز موتلفه ای نیستم و مواضع من با موتلفه هم خوانی ندارد و آقایان معترض می شوند که چرا به عنوان موتلفه صحبت کرده اید.

 آرین منش اظهار کرد: اگر جریان ها فردی را معرفی کنند و بعد معلوم نشود چه کسی از این فرد حمایت کرده  است و برنامه او چیست وضعیت نامناسبی در کشور پیش می آید. ما باید به سمت تحزب در کشور پیش برویم و احزاب سیاسی برنامه های خود برای اداره کشور را بیان کنند. باید کار به جایی برسد که احزاب بزرگ و فراگیری در کشور داشته باشیم و این احزاب پاسخگوی عملکرد اعضای خود باشند، این وضعیت مطلوبی است. 5

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: