به گزارش برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

رهبر معظم انقلاب:

آذربایجان دژ استوار ایران در مقابل حملات خارجی بوده است/ در شرایط کرونایی و تعطیلی اجتماعات از دعاهای ماه رجب در خانه‌ها غفلت نشود/ عمل طرف مقابل در برجام را ببینیم ما هم عمل خواهیم کرد

رهبر معظم انقلاب فرمودند: آذربایجان سد و دژ مستحکمی بوده که همواره این حملات را پس زده است و جلوی آنها را گرفته است.


///

دکتر روحانی در جلسه هیات دولت:

نمی‌خواهیم فعالیت مخفی هسته‌ای داشته باشیم/ ترامپ بیش از 70 بار شکست خورد/ آژانس تمایل داشته باشد، مذاکره می‌کنیم/ بازرسان آژانس اخراج نمی‌شوند

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در برنامه دفاعی کشور جایی برای سلاح کشتار جمعی و از جمله هسته ای وجود ندارد و نخواهد داشت، گفت: این تصمیم قاطع نظام است و ایران نمی خواهد دارنده و نگهدارنده سلاح هسته ای باشد.


///

دور جدید گفت‌وگوهای سیاسی ایران و ایرلند برگزار شد

دور جدید گفت‌وگوهای سیاسی ایران و ایرلند با حضور معاون سیاسی وزیر امور خارجه برگزار شد.


///

وزیر امور خارجه:

23 فوریه اقدامات داوطلبانه در اجرای پروتکل الحاقی متوقف می‌شود/ در تصمیم خودم برای ورود به ریاست جمهوری تغییری نداده‌ام

وزیر امور خارجه گفت: با گروسی مشورت می کنیم و سازمان به آژانس اعلام کرده به صورت رسمی از ۲۳فوریه اقدامات داوطلبانه در اجرای پروتکل الحاقی متوقف می شود.


///

قدردانی آیت‌الله جنتی از حضور پرشور مردم در تمامی صحنه‌های انقلاب

دبیر شورای نگهبان گفت: هر چقدر به خاطر این مردم مقاوم و نجیب که در تمامی صحنه‌های انقلاب حاضر می‌شوند، خداوند متعال را شکر و به آن‌ها خدمت کنیم، حق مطلب را ادا نکرده‌ایم؛ مسئولان مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را حل کنند.


///

رئیس دفتر رئیس جمهور:

این حق یک استاندار نیست که به خاطر یک موضوع خاص کنار گذاشته شود

رئیس دفتر رئیس جمهور در واکنش به انتقادات نسبت به انتصاب استاندار سابق خوزستان در ریاست موسسه استاندارد گفت: اینکه براساس یک موضوع در دو سال پیش بخواهیم این چنین قضاوت کنیم کار درستی نیست.


///

رئیس فراکسیون زنان مجلس یازدهم:

موفقیت های حوزه ورزشی بانوان برای ما افتخار آفرین است/ ورزشکاران خانم باید در فضای رسانه ای کشور دیده شوند/ وزارت ورزش و جوانان در حال تدوین لایحه برای بیمه ورزشکاران است

رئیس فراکسیون زنان مجلس یازدهم گفت: بانوان ورزشکار می توانند سفیر فرهنگی کشور شوند و باید کمک کنیم تا بتوانند نقش فرهنگی و تصویر از زن مسلمان را به خوبی نشان دادند.


///

دبیرکل حزب اراده ملت:

حزب اراده ملت برای انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدایی ندارد/ در آینده شاهد شکل گیری جریان هایی خواهیم بود که از اصلاح طلب و اصولگرا عبور کرده اند

دبیرکل حزب اراده ملت گفت: جامعه تغییرات زیادی کرده است و ما در آینده شاهد شکل گیری جریاناتی خواهیم بود که از این دو گروه (اصلاح طلب،اصولگرا) عبور کرده اند.


///

نماینده مردم تبریز در مجلس:

برخی نمایندگان در موضوع طرح شفافیت آرا از آن طرف بام افتاده اند/ مردم خوششان می آید با آنها شفاف باشیم/ طرح شفافیت آرا در مجلس به تصویب می‌رسد

نماینده مردم تبریز در مجلس در پاسخ به این سوال که برخی نمایندگان می گویند که طرح شفافیت فقط اسمش شفافیت است، گفت: آن ها از از ان طرف بام افتادند، گام اول در شفافیت را به درستی برداشتیم و در آینده نیاز به تکمیل شدن دارد.


///

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان:

عنابستانی حق شکایت از سرباز نیروی انتظامی را دارد/ اگر نیروی انتظامی مستند برای ما ارسال نکند به موضوع برخورد عنابستانی ورود نمی کنیم

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان با اشاره به موضوع عنابستانی گفت: اگر مدارک و مستندات برای ما ارسال نشود به منزله این است که هیچ دلیلی برای برخورد وجود ندارد و فقط در حد حرف است و ما به این موضوع ورود نمی کنیم.


///

گفتگوی تلفنی وزرای دفاع ایران و ژاپن

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در گفتگوی تصویری با همتای ژاپنی خود گفت: ترور ناجوانمردانه شهید سپهبد قاسم سلیمانی به دست ارتش تروریست آمریکا و ترور دانشمند شهید فخری زاده به دست عوامل صهیونیست‌ها را مصداق بارز تروریسم دولتی و عامل بی ثباتی و ناامنی در منطقه است.


///

شهادت ۳ تن از سربازان گمنام امام زمان (عج)

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای از به شهادت رسیدن سه تن از سربازان گمنان امام زمان (عج) در سیستان و بلوچستان خبر داد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: